SuperDekarz 2010 – podsumowanie

SuperDekarz 2010 – podsumowanie

Kilometry ułożonych dachów, tysiące zdobytych punktów, setki rozdanych nagród – druga edycja programu SuperDekarz dobiegła końca. Podsumowujemy trwające w dniach 1 lutego - 15 grudnia 2010 r. zmagania o statuetki Superdekarza.

SuperDekarz 2010

Program SuperDekarz wystartował w grudniu 2009 i od razu wzbudził ogromne zainteresowanie w branży dekarskiej. – Społeczność dekarzy, którym zależy na podnoszeniu standardów i jakości pracy, zaczęliśmy tworzyć w maju 2009 r. W chwili, kiedy uruchamialiśmy program i portal www.superdekarz.pl, mieliśmy oczywiście wizję rozwoju tej społeczności, ale wiele zależało od samych dekarzy – od ich sposobu korzystania z Internetu, zainteresowań pozazawodowych, aktywności w konkursach, oceny naszych szkoleń i chęci tworzenia rankingu na najlepszego dekarza, czyli SUPERDEKARZA roku  – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier, producenta systemów dachowych Braas i RuppCeramika, inicjatora i patrona programu.
W  pierwszej edycji programu SUPERDEKARZ uczestniczyło 600 osób, w drugiej już blisko 850. Organizator chciałby mieć w programie 1000 najlepszych dekarzy w Polsce i wierzy, że połączenie doświadczenia dekarzy z systemem wymiany wiedzy, szkoleń i dostępu do najnowszych technologii znacznie przyczyni się do podniesienia jakości usług dekarskich.

uroczysta gala

Najlepsi z najlepszych – zwycięzcy II edycji programu SuperDekarz

W tym roku rywalizacja była jeszcze bardziej emocjonująca niż zeszłoroczna - nowych formularzy przybywało, a słupki z punktami  rosły z dnia na dzień. Rozstrzygnięcie przyniosło niespodziankę - zdobywcą pierwszego miejsca okazał się ubiegłoroczny zwycięzca - pan Marian Maciejasz ze Świdnicy. Zdobywając 399 275 punktów, poprawił swój własny wynik z I edycji.

Ranking dekarskich mistrzów:

Zwycięzcy Regionalni:

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także