Superdekarz 2011

Superdekarz 2011

Gala SUPERDEKARZ 2011już za nami, a na niej takie atrakcje jak sportowe komentarze Dariusza Szpakowskiego, piłkarskie skecze Kabaretu Skeczów Męczących, piękne cheerleaderki, biało-czerwone pompony i największe przeboje legendarnej grupy KOMBII.

Gala SUPERDEKARZ 20112 marca w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się Gala SUPERDEKARZ 2011. 100 najlepszych dekarzy z całej Polski pokazało, że są nie tylko mistrzami w swoim fachu, ale i świetnymi tancerzami. Uroczysta Gala SUPEDEKARZ 2011 była zwieńczeniem trwającej do 15 grudnia III edycji programu skupiającego najlepszych fachowców branży dekarskiej z całej Polski. W tym roku zwycięzcą, już po raz trzeci, został pan Marian Maciejasz ze Świdnicy, który na poprzedniej Gali obiecał publicznie, że powalczy o kolejną statuetkę i – słowa dotrzymał. Drugie miejsce zajął pan Cezary Gozdera ze Szczecina, zaś trzecie – pan Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego k. Gniezna.
Tematem tegorocznej Gali była popularna dyscyplina sportowa – piłka nożna, pod hasłem której upłynęła również III edycja programu. Na imprezie nie zabrakło futbolowych anegdot, przebojów stadionowych, kawałów Kabaretu Skeczów Męczących i pantomimicznych opowieści Teatru AKT
o polskiej piłce nożnej. Na koniec zabrzmiały przeboje obchodzącej 30 lat działalności estradowej grupy KOMBII.
rozdanie statuetekNa scenie pojawił się Alessandro Cappellini, od niedawna Prezes firmy Monier Braas, który podkreślił ogromną wagę organizowanego w Polsce programu SUPERDEKARZ oraz przedstawił wizję dalszego rozwoju w naszym kraju marki BRAAS, która patronuje programowi. Oprócz osób na podium wyróżniono statuetkami także: Jacka Świętego z Nowego Gulczewa, Romana Dyducha
z Orzesza, Grzegorza Średniawe z Charzewic, Henryka Labisza z Opola, Andrzeja Pietraczyka z Jabłonnej, Andrzeja Białczaka z Luzina i Zbigniewa Gozdura ze Zwolenia.
Trzeba przyznać, że jeśli nasza drużyna narodowa wykaże się taką kondycją na boisku jak SUPERDEKARZE na parkiecie – puchar UEFA EURO 2012 mamy w kieszeni!

O programie SUPERDEKARZ

Program działa od maja 2009 i skupia setki dekarzy z całej Polski. Dzięki niemu dekarze doskonalą swoje umiejętności praktyczne, jak i te związane z prowadzeniem własnej firmy. Rywalizują też o tytuł i statuetkę SUPERDEKARZA regionu i SUPERDEKARZA roku oraz jedno ze stu miejsc na wielkiej Gali Finałowej, bo znaleźć się w gronie Superdekarzy, to dołączyć do wyjątkowej dekarskiej elity. To podczas tej uroczystości przyznawane są statuetki SUPERDEKARZA.
Program Superdekarz to nie tylko rywalizacja o największą liczbę punktów, ale także dostęp do branżowych informacji, nowości technologicznych oraz szkoleń. W ubiegłym roku uczestnicy programu mogli wziąć udział w cyklu specjalistycznych szkoleń dotyczących systemów solarnych oraz izolacji nakrokwiowych.
W III edycji 100 najlepszych dekarzy otrzymało Srebrne Karty, dzięki którym mogą skorzystać ze specjalnych promocji i bonusów. W ramach jednej z nich mogą starać się o wakacje dla 2 osób w Portugalii.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: superdekarz.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także