Superdekarz - dla najlepszych

Superdekarz - dla najlepszych

Za nami już trzy wyjątkowe eventy otwierające jedyny w swoim rodzaju, pierwszy w historii polskiego dekarstwa, społecznościowo-lojalnościowy program dla Dekarzy – „SUPERDEKARZ”. Naprawdę warto przystąpić do rywalizacji, bowiem na najlepszych Dekarzy czekają, nie tylko splendor, miejsce na podium i atrakcyjne nagrody, ale również możliwość dołączenia do jedynej w swoim rodzaju społeczności Najlepszych Dekarzy – prawdziwej elity wśród Dekarzy.

Superdekarz - dla najlepszych - zdjęcie 1

Cykl trzech imprez „Pod dachami świata” był nie tylko świetną okazją do spotkania się najlepszych Dekarzy, ale również początkiem programu dla prawdziwych dekarskich asów. Po raz pierwszy w historii poznamy SUPERDEKARZY – wszyscy członkowie jedynej w swoim rodzaju społeczności profesjonalistów, rywalizować będą o tytuł i uznanie, a najlepsi staną na podium. Każdy ma szansę wygrać również atrakcyjne nagrody – od najnowocześniejszych narzędzi dekarskich, po zagraniczne wycieczki. Nagrody w siedmiu tematycznych kategoriach, dla każdego kto przystąpi do rywalizacji, są na wyciągnięcie ręki. Wśród nich jest: system zabezpieczenia dla dekarza, dalmierz, nawigacja do samochodu, PSP, telewizor plazmowy, weekend SPA czy golfowy dla dwóch osób.
Droga do zaszczytów i sławy jest niezwykle prosta... Chcąc dołączyć do grona najlepszych wystarczy skontaktować się z Doradcą Handlowym Braas i RuppCeramika. Zatem szanse, aby stanąć na podium ma każdy Dekarz, który stosuje produkty Braas i RuppCeramika w swojej codziennej pracy.

Superdekarz - dla najlepszych - zdjęcie 2

Społeczność Najlepszych

Po przystąpieniu do rywalizacji każdy z uczestników dostaje login, który umożliwia dostęp do multimedialnej platformy społeczności dekarskiej. Dzięki temu każdy uczestnik ma swoje indywidualne konto, które otwiera drogę do aktywnego udziału w życiu społeczności dekarskiej. Uczestnicy na bieżąco mogą sprawdzać swoje miejsce w klasyfikacjach oraz korzystać z atrakcyjnych promocji na produkty Braas i RuppCeramika. Na tym specjalnym portalu znajdziemy wiele szczegółowych wiadomości dotyczących programu tj.: ciekawostki, aktualności z dekarskiej branży i nie tylko oraz wywiady z najlepszymi Dekarzami. Dzięki temu portal jest idealną platformą wymiany informacji i doświadczeń prawdziwych Profesjonalistów. Wszyscy uczestnicy chcący zdobyć tytuł SUPERDEKARZA mogą korzystać z serwisu SMS i wsparcia call center. Kto zostanie SUPERDEKARZEM? Wszystkiego dowiemy się w trakcie Wielkiej Gali na początku 2010 roku. Gośćmi ekskluzywnego balu w blasku fleszy, będzie 100 najlepszych Dekarzy oraz ich osoby towarzyszące.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Monier

Polecamy Ci również

Zobacz także