System doświetleń do dachów płaskich

Firma Velux opracowała nowatorski system doświetleń pomieszczeń znajdujących się bezpośrednio pod płaskim dachem. To rozwiązanie pozwala dostarczyć dzienne światło oraz świeże powietrze do domów i biur przez okna umieszczone w płaskim dachu.

System doświetleń do dachów płaskich - zdjęcie 1Dwuczęściowy zestaw do płaskich dachów składa się z podstawy umieszczanej w dachu, nachylonej do niego pod kątem 19 stopni, oraz okna do poddaszy Velux wraz z kołnierzem uszczelniającym. Opcjonalnie zestaw można wzbogacić o akcesoria dekoracyjne i przeciwsłoneczne. Zarówno okno, jak i każdy z dodatkowych elementów może być sterowany elektrycznie. System doświetleń może być wyposażony w dwa rodzaje okien drewnianych: lakierowany, obrotowy model GGL lub odporne na wilgoć, pokryte poliuretanem okno obrotowe GGU. Sposób wykonania systemu doświetlającego zapewnia trwałość i zachowanie estetycznego wyglądu przez wiele lat. Okna wchodzące w skład zestawu zostały przetestowane w jedynym na świecie symulatorze naturalnych warunków atmosferycznych firmy Velux w Danii. Charakterystyczne dla wszystkich produktów Velux wzornictwo sprawia, że rozwiązanie dobrze komponuje się z wnętrzem.

System doświetleń gwarantuje wieloletnią szczelność oraz odporność na przebarwienia. Konstrukcja zestawu daje dodatkowe możliwości aranżacji oraz optymalnego doświetlenia wnętrz zarówno w modernizowanych, jak i w nowopowstających  budynkach z płaskimi dachami. Jak wszystkie okna do poddaszy Velux, także i te zamontowane w płaskich dachach, można łatwo umyć od wewnątrz. System dostępny jest w ośmiu standardowych rozmiarach. System doświetleń jest objęty dziesięcioletną gwarancją i jest dostępny u wszystkich dystrybutorów Velux na terenie całego kraju.

System doświetleń do dachów płaskich - zdjęcie 2System doświetleń do dachów płaskich - zdjęcie 3

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także