System orynnowania Rainline

System orynnowania Rainline

System orynnowania Rainline - zdjęcie 1Aby system rynnowy działał prawidłowo i spełniał swoje zadanie, musi być odporny i wyróżniać się wysoką jakością.

System orynnowania Rainline - zdjęcie 2Lindab Rainline to system wykonany z mocnej, wytrzymałej stali, która dodatkowo dla zapewnienia długotrwałej ochrony przed rdzą, pokrywana jest warstwą cynku oraz powłoką HBP (high build poliester), która zapewnia systemowi odporność na warunki atmosferyczne, kurz i inne zabrudzenia. Stal charakteryzuje się też minimalnymi wahaniami pod wpływem zmian temperatury co znacznie ogranicza możliwość pęknięć i deformacji elementów systemu.

Lindab Rainline to system kompletny, na który składają się półokrągłe rynny dostępne w 4 rozmiarach, rury spustowe w 5 rozmiarach oraz zestaw akcesoriów – haki, złączki, wpusty. Zaprojektowany i wyprodukowany według najwyższych standardów jest zgodny ze wszystkimi normami budowlanymi, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany w różnych inwestycjach.

Bogata gama akcesoriów sprawia, iż można wykonać optymalne odwodnienie dla każdego budynku niezależnie od jego kształtu i gabarytów.

Lindab Rainline to system inteligentny,  zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Nowatorskie rozwiązania techniczne sprawiają, że wszystkie elementy systemu doskonale pasują do siebie i dają się łatwo łączyć, bez konieczności stosowania specjalistycznych urządzeń oraz dodatkowego uszczelniania.

System orynnowania Rainline - zdjęcie 3 System orynnowania Rainline - zdjęcie 4

Specjalne haki rynnowe, dzięki możliwości regulacji, można dopasować do każdej połaci dachu, wpust z klamrą zatrzaskową pasuje do półokrągłego kształtu rynny, uchwyt rury spustowej utrzymuje rurę trwale za pomocą specjalnego zatrzasku.

Zamknięcia rynny i klamry są łatwe w montażu (zamknięcie montuje się za pomocą jednego silnego uderzenia), a dodatkowo dzięki zastosowaniu uszczelek EPDM są niezwykle szczelne.

Lindab Rainline to system ekonomiczny, jego prostota i łatwość montażu znacznie skraca koszty i czas trwania prac dekarskich.

System orynnowania Rainline - zdjęcie 5 System orynnowania Rainline - zdjęcie 6

Lindab Rainline to system estetyczny i elegancki. Jest dostępny w 10 kolorach, które można dowolnie łączyć, pasuje do każdego domu. Śmiałe, czerwone rynny świetnie komponują się z nowoczesną, białą fasadą, a eleganckie rynny w kolorze miedzianym uszlachetnią tradycyjną kamienną elewację.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Lindab

Polecamy Ci również

Zobacz także