System rynnowy BEZOKAPOWY

System rynnowy BEZOKAPOWY

system bezokapowySystem rynnowy BEZOKAPOWY to innowacyjne rozwiązanie, opracowane przez Galeco – projektanta, producenta i dystrybutora profesjonalnych systemów odwodnienia dachu.

System rynnowy BEZOKAPOWY został stworzony specjalnie dla budynków bez okapu. Z powodzeniem można go stosować jako orynnowanie domów jednorodzinnych, budynków usługowych, czy małych obiektów przemysłowych. Odpowiedni kształt rynien oraz elementy systemu są przystosowane do montażu w elewacji budynku. W skład systemu wchodzą: rynny, maskownica oraz specjalnie zaprojektowane haki. Elementy te są rozwiązaniem technicznym Galeco, prawnie chronionym w Urzędzie Patentowym RP.

Rynny wyróżniają się prostokątnym przekrojem, optymalnie dostosowanym do zabudowy w elewacji budynku. Dodatkowo rynny o tym kształcie są bardziej wydajne, niż analogiczne rynny o przekroju okrągłym. System jest oferowany w rozmiarze 125/70x80.

nowoczesne rynny

Maskownica zapewnia eleganckie wykończenie budynku – standardowo jest dostępna w 10 kolorach do wyboru, co sprawia, że łatwo ją dopasować do kolorystyki elewacji lub pokrycia (dodatkowo maskownica może być lakierowana na dowolny kolor z palety RAL).
Specjalnie opracowane dla potrzeb systemu BEZOKAPOWEGO haki doczołowe pozwalają na szybki montaż maskownicy (połączenie zatrzaskowe).

nowoczesny system rynnowysystem rynnowy bezokapowy

Wszystkie elementy zostały pomyślane w ten sposób, by ułatwić montaż systemu i zapewnić jego bezproblemową eksploatację. Szybki montaż i demontaż maskownicy umożliwia łatwy dostęp do rynny, np. w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych. System jest w 100% szczelny, co pozwala zamontować go w warstwie ocieplenia budynku.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych, niespotykanych w tradycyjnych systemach rynnowych, System BEZOKAPOWY Galeco zmienia tradycyjne podejście do rynien w rozwiązanie stworzone do realizacji najśmielszych projektów współczesnych architektów.

Oceń artykuł
4,18 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Galeco

Polecamy Ci również

Zobacz także