Systemy rynnowe Galeco

Systemy rynnowe Galeco

„Kto stoi w miejscu, ten się cofa” – to hasło od lat przyświeca firmie Galeco, która ciągle pracuje nad udoskonalaniem systemów rynnowych i wprowadza je na rynek.

systemy rynnowe GalecoW początkach swojej działalności firma Galeco była głównie importerem systemów rynnowych. Jeszcze w latach 80. na rynku królowały systemy z ocynku, którym daleko było do określenia ich ładnymi i estetycznymi. Wyglądały tak jak epoka, w której przodowały: były szare, nijakie i nieatrakcyjne. Lata 90. to rozkwit systemów wykonanych z PVC. Sprzedawany przez Galeco system z tworzywa w porównaniu z dzisiejszym PVC również wykazywał wiele niedociągnięć natury estetycznej, materiał był matowy, a ilość dostępnych kolorów bardzo ograniczona. Niemniej był dobry gatunkowo, stabilny, wytrzymały, odporny na wilgoć, czyli jednym słowem doskonale spełniał swoją funkcję. Aby odróżnić się od konkurencyjnych systemów Galeco stworzyło i wprowadziło wówczas profil rynny z charakterystycznym wewnętrznym wywinięciem, które to jest znakiem rozpoznawczym marki aż do dzisiaj. Jest to jedna z niewielu cech, nie poddających się upływającemu czasowi, a tym samym podkreślająca wierność tradycji i potwierdzenie jakości rozwiązania.
XXI wiek to ciągły rynkowy rozwój systemów z PVC, a także początkująca faza produkcji orynnowania stalowego, głównie o profilu skandynawskim. W tamtym czasie Galeco połączyło oba materiały, tworząc tym samym system Galeco NICON, który był pierwszym takim rozwiązaniem na rynku. W 2005 NICON ewoluował w system Galeco STAL, który wciąż znajduje się w naszej ofercie. Wyróżniał się i wciąż wyróżnia spośród innych systemów głębokością rynny, gdyż rozmiar 130 Galeco STAL, odpowiada skandynawskiemu profilowi o rozmiarze 150. Jest to druga cecha, która pozawala na odróżnienie systemów marki Galeco spośród pozostałych dostępnych na rynku.

orynnowanie Galeco PVC

Dzisiaj w ofercie produktowej Galeco prym wiodą systemy PVC, STAL i LUXOCYNK, który jest oparty na systemie STAL, ale w wyniku użycia do produkcji materiału ocynk, bardziej od tamtego ekonomiczny. Wszystkie przeszły długą drogę i niewątpliwie wciąż będą ewoluować.
System PVC jest obecnie dostępny w 5 rozmiarach, bogatej gamie kolorystycznej. Ponadto wyróżnia się wysokim połyskiem oraz jasnym wnętrzem rynny, powstałym na wskutek zastosowania nowoczesnej technologii wykonania – koekstruzji. Rozwiązanie to umożliwia zmniejszenie stopnia nagrzewania się rynny, a tym samym zmniejsza ryzyko jej ekspansji termicznej.
Galeco STAL w obecnej chwili produkowany jest w 3 rozmiarach i jeszcze szerszym wachlarzu barw niż system PVC.

system rynnowy BEZOKAPOWYKto stoi w miejscu, ten się cofa. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, niemniej rozumiemy konieczność poruszania się z nurtem czasu. Wciąż dążymy do udoskonalania produktów, które oferujemy oraz do tworzenia całkowicie nowych rozwiązań. Wierzymy, że rynna - wydawałoby się, prosty produkt - ma duży potencjał rozwojowy.
W tym roku wprowadziliśmy do oferty innowacyjny, opatentowany System BEZOKAPOWY, stworzony dla budownictwa pasywnego, charakteryzującego się brakiem okapów. Jest to zupełnie nowy pomysł, a czas jaki funkcjonuje na rynku jest zbyt krótki by móc zaryzykować jakieś poważniejsze podsumowania, niemniej z radością przyjmujemy fakt, że z każdym miesiącem zainteresowanie produktem wzrasta, przekładając się także na rosnące sprzedaże.

Reasumując, Galeco od wielu lat produkuje systemy rynnowe i robi to z uśmiechem, obecnym także w logo firmy. Z roku na rok wzbogacamy naszą ofertę o rozwiązania nowatorskie, nowoczesne oraz bezpieczne, dzięki którym zyskujemy zaufanie odbiorców. Przez wszystkie lata działalności, z niewielkiej, rodzinnej firmy, przeobraziliśmy się w jednego z największych producentów systemów rynnowych, dla którego niezmiennie najważniejszą wartością jest Klient.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Galeco

Polecamy Ci również

Zobacz także