Szkolenia dekarskie VELUX

Szkolenia dekarskie VELUX

szkolenia dla dekarzyW drugiej połowie stycznia nadchodzącego roku firma VELUX rozpocznie intensywne szkolenia dekarzy i sprzedawców, które obejmą blisko 220 lokalizacji na terenie całej Polski.

W trzymiesięcznym cyklu szkoleniowym będzie uczestniczyć ponad 2 tysiące firm dekarskich.
Po raz kolejny firma VELUX rozpoczyna akcję, która ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez firmy dekarskie i handlowe. Wyjątkowość programu polega na tym, że nigdy dotąd szkolenia VELUX nie były, aż tak łatwo dostępne dla dekarzy. Firma VELUX przeprowadzi średnio 3 szkolenia dziennie, ponad 20 tygodniowo,
a podczas całego cyklu będzie ich ponad dwieście. Kursy odbędą się w składach budowlanych, w których dekarze na co dzień się zaopatrują. W programie przewidziano m.in. naukę skutecznego doradztwa Klientom w doborze produktów VELUX.
Prezentację jak wykorzystywać systemowe rozwiązania izolacyjne i montażowe dla ułatwienia pracy, zminimalizowania ryzyka reklamacji oraz poprawy parametrów izolacyjnych okna.

Jakie gazety czytasz?

gazety codzienne ogólnopolskie
wynik głosowania
14,3%
gazety codzienne lokalne
wynik głosowania
14,3%
gazety typu tygodniki, miesięczniki
wynik głosowania
9,5%
gazety - miesięczniki branżowe - budowlane
wynik głosowania
23,8%
gazety sportowe
wynik głosowania
9,5%
gazety motoryzacyjne
wynik głosowania
9,5%
nie czytam gazet
wynik głosowania
19,1%

Ilość oddanych głosów: 21


W praktycznej części uczestnicy szkolenia dowiedzą się również jak przygotować zwykłe okno połaciowe, aby możliwa była jego późniejsza modyfikacja do wersji elektrycznej bez uszkodzenia wnęki okiennej. Ponadto po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowana nowa roleta zewnętrzna VELUX, która otrzymała prestiżową niemiecką nagrodę designerską IF Award.

okna dachowe w pokoju dziecięcymokna dachowe w pokoju

Szkolenia są bezpłatne, rozpoczną się w połowie stycznia i potrwają do końca marca. O najbliższe terminy można dowiadywać się bezpośrednio w składach budowlanych lub u doradców technicznych VELUX. Uczestnicy szkoleń będą mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez składy budowlane we współpracy z firmą VELUX. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcyjnych nagród.

Hurtownie budowlane, które zdecydują się na organizację szkolenia u siebie będą rekomendowane na stronie internetowej www.VELUX.pl, a ponadto otrzymają atrakcyjną ofertę promocyjno-handlową. Już teraz zapraszamy zainteresowanych organizacją szkolenia do kontaktu z przedstawicielami handlowymi VELUX.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także