Szkolenia dla dekarzy 2012

Szkolenia dla dekarzy 2012

Doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm, a do tego doskonałe zaplecze techniczne. Tak o organizowanych przez firmę FAKRO szkoleniach mówią fachowcy z branży budowlanej.

szkolenia dla dekarzyOd ponad trzynastu lat sądeckie przedsiębiorstwo, znane na całym świecie
z produkcji okien dachowych, organizuje specjalistyczne zajęcia dla dekarzy, sprzedawców i architektów z kraju
i z zagranicy.
Co roku Fakro szkoli kilka tysięcy fachowców. Zajęcia są bezpłatne i cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem szczególnie wśród dekarzy. W 2010 roku wprowadzono nową, trzystopniową formułę spotkań ze specjalistami firmy, które odbywają się w okresie jesienno-zimowym, kiedy to ze względu na panujące warunki atmosferyczne dekarze mają mniej pracy. Zajęcia pierwszego stopnia są prowadzone od połowy stycznia do końca marca. Ich uczestnicy zdobywają teoretyczną wiedzę na temat produktów i uczą się podstaw montażu okien dachowych. Każdy dekarz otrzymuje pakiet materiałów szkoleniowych i „Legitymację Fachowca”, która stanowi przepustkę do udziału w kolejnych zajęciach. Szkolenie drugiego stopnia, organizowane są także w terenie, w okresie od połowy października do końca grudnia, to przede wszystkim praktyczna nauka montażu okien dachowych w zespoleniach modułowych oraz kolankowych. Trzeci stopień to specjalistyczne zajęcia organizowane w centralnej siedzibie FAKRO w Nowym Sączu. Dla dekarzy to przede wszystkim okazja, żeby zapoznać się z pełną ofertą handlową FAKRO i najnowszymi produktami. To także okazja aby zobaczyć jak wyglądają poszczególne etapy produkcji, łącznie z etapem projektowania
i badań laboratoryjnych produktów FAKRO.

W 2012 roku FAKRO organizuje kolejny cykl bezpłatnych szkoleń. Szczegółowe informacje na temat można uzyskać w Dziale Szkoleń pod nr. tel. (18) 414 0 121 lub u przedstawicieli firmy we wszystkich regionach Polski.

Uczestnicy szkoleń są pod wrażeniem zarówno samych kursów jak i  zaawansowania technologicznego firmy. Największą atrakcją dla dekarzy jest zastosowanie w prezentacjach projekcji trójwymiarowej. Dodajmy, że FAKRO jest jedyną polską firmą z branży budowlanej, która wykorzystuje technikę 3D do prezentacji produktów. W ten sposób płaskie, często abstrakcyjne rysunki zamieniają się w interaktywne modele przestrzenne, co umożliwia oglądającym szczegółowe poznanie zastosowanych w oknach dachowych FAKRO rozwiązań konstrukcyjnych i szczegółów technicznych. W przypadku tradycyjnych prezentacji jest to nieosiągalne.

szkolenia dekarskie

FAKRO organizuje także cykl szkoleń także dla zagranicznych dekarzy z całej Europy, chcąc złamać stereotyp Polski jako kraju o niskim poziomie technologicznym. Widok nowoczesnego, innowacyjnego przedsiębiorstwa, które niejednokrotnie pod względem technologicznym przewyższa zakłady np. w Niemczech i Anglii diametralnie zmienia wyobrażenie o Polsce oraz polskich firmach
i jej produktach. Nasi zagraniczni goście nabierają przekonania, że mają do czynienia z produktem innowacyjnym o najwyższej jakości. W ramach Programu Edukacji Budowlanej FAKRO szkoli również uczniów szkół budowlanych z całej Polski. Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem kilku firm z branży budowlanej. Szkolenie przez FAKRO uczniów szkół budowlanych to obopólne korzyści. Współczesne podręczniki przedmiotów zawodowych nie nadążają za rozwojem technologicznym branży budowlanej. Dzięki nam uczniowie szybko aktualizują swoją wiedzę na temat materiałów budowlanych i montażu okien. To z pewnością ułatwi im w przyszłości start na rynku pracy. Z drugiej strony, organizowane przez nas zajęcia to promocja marki i naszych produktów. Przyjeżdżający do FAKRO młodzi ludzie to przecież potencjalni fachowcy branży budowlanej, którzy znając nasze produkty chętniej polecą je w przyszłości klientom. Rocznie centralną siedzibę FAKRO w Nowym Sączu odwiedza 2500 tys. fachowców branży budowlanej. W sumie w szkoleniach organizowanych przez firmę, także w terenie, uczestnicy 10 000 tys. osób.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także