Szkolenia praktyczne dla dekarzy

Szkolenia praktyczne dla dekarzy

Od początku lutego Roto Okna Dachowe oraz firma Budmat z Płocka rozpoczęły pionierski projekt szkoleniowy. Przez cały luty i marzec,  jednocześnie w fabryce Roto w Lubartowie oraz w zakładzie produkcyjnym Budmatu będą odbywać się szkolenia praktyczne dla dekarzy.


Szkolenia praktyczne dla dekarzy - zdjęcie 1
Montaż okna dachowego w istniejącym pokryciu z blachodachówki.

Przewodnią tematyką szkoleń są problematyczne sytuacje z jakimi spotykają się dekarze na dachu. W czasie szkoleń doradcy Roto przedstawiają autorskie rozwiązanie na montaż okien w zespoleniu w  istniejącym już dachu z blacho-dachówki. Specjaliści z Budmatu prezentują metody prawidłowej obróbki komina oraz montaż kosza.

Szkolenia praktyczne dla dekarzy - zdjęcie 2
Doradca techniczny Roto szczegółowo omawia problemy związane z montażem okna.

Szkolenia odbywają się pod auspicjami specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Opiekę merytoryczną nad szkoleniami w Lubartowie sprawuje szef podlaskiego oddziału PSD – Jan Grycuk zaś nad szkoleniami  w Płocku wiceszef zarządu PSD Zbigniew Buczek. Już po pierwszych szkoleniach widać, że wybrana przez organizatorów formuła spotkała się z uznaniem dekarzy, którzy czynni brali udział w szkoleniu i chętnie wymieniali doświadczenia.

Szkolenia praktyczne dla dekarzy - zdjęcie 3
Po zamontowaniu okien dachowych dekarze przeszli do omówienia zasad obróbki komina.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także