Szkolenia z ASDTI

Akademia Sztuki Dekarskiej i Technik Instalacyjnych "Alpodach" w Żarach  we współpracy z firmami produkcyjnymi z branży pokryć dachowych zaprasza na szkolenia z obszarów dachów płaskich i spadzistych. Przeznaczone są one dla dekarzy oraz firm dekarskich.

szkolenie z ASDTISzkolenia odbywają się budynkach Akademii Sztuki Dekarskiej i Technik Instalacyjnych "Alpodach" w Żarach. Akademia posiada bazę  składającą się z kilku zadaszonych hal warsztatowych przystosowanych do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Szkolenia są bezpłatne, ich uczestnicy pokrywają jedynie koszt dojazdu, zakwaterowania, wyżywienia oraz opłaty administracyjne (koszt wydania certyfikatu). Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie zgłoszenia  przez firmę dekarską z zaznaczeniem wyboru tematu szkolenia oraz ilości kierowanych na nie osób.

Szkolenia prowadzone są w grupach składających się po 12 uczestników. Uczestnicy szkoleń, po zaliczeniu kursu, otrzymają certyfikaty zaświadczające o podwyższeniu kwalifikacji w zakresie znajomości technologii montażu i wykorzystania wyrobów i produktów poszczególnych producentów.

Zgłoszenia przyjmowane są według kolejności ich napływania. 

Akademia Sztuki Dekarskiej i Technik Instalacyjnych "Alpodach"
68-200 Żary, ul. Witosa 29 
tel. (68) 470 51 53, 0 694 543 573
fax. (68) 470 49 94
e-mail: szczepan@asd.alpodach.pl
Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: ASDTI

Polecamy Ci również

Zobacz także