Targbud i Intereco - Ecodom 2009

TargbudMiędzynarodowe Targi Katowickie zapraszają na 24-tą edycję Targów Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD oraz na 20-ste Jubileuszowe Targi Technologii Ekologicznych, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł Energii Intereco-Ecodom.

Targbud 2009
To najważniejsze targi branży budowlanej i wykończenia wnętrz w południowej Polsce. Propozycja targowa obejmie szeroki wachlarz ofert stolarki budowlanej, pokryć i konstrukcji dachowych, elewacji i izolacji budowlanych, a także instalacji - urządzeń i systemów instalacyjnych, materiałów wykończeniowych i do prac montażowych, materiałów wyposażenia wnętrz, elementów wyposażenia zewnętrznego. Tradycyjnie targom towarzyszyć będzie konkurs na najlepszy produkt wystawy. Kapituła przyzna medale oraz dyplomy Międzynarodowych Targów Katowickich. Targbud to propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieszkać nowocześnie i wygodnie.

Targi Intereco-EcodomIntereco-Ecodom
W tym samym czasie odbędą się również 20 Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Technologii Ekologicznych, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł Energii Intereco-Ecodom. Targi Intereco-Ecodom na stałe wpisały się w kalendarz branżowych  imprez wystawienniczych i uznane zostały za  profesjonalną ekspozycją w branży instalacyjno, budowlano, ekologicznej. Szeroki zakres tematyczny obejmuje m.in. instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne,  urządzenia grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne, ochronę zasobów wodnych i powietrza, odnawialne źródła energii.

Organizator
Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1b
40-955 Katowice
tel: 032 78-99-100

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: MTK

Polecamy Ci również

Zobacz także