Targi BUDMA 2019 – nie może cię zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu

Targi BUDMA 2019 – nie może cię zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu

Poznań na kilka dni stanie się światową stolicą branży budowlanej. Tysiące znawców tej dziedziny zjadą na Targi BUDMA. Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami: to już 12-15 lutego!

Za chwilę odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019. W Poznaniu pojawią się tysiące ekspertów z całego świata oraz prawie 1000 firm w tym samym miejscu i czasie. Wśród wydarzeń - niemal 200 premier oraz ponad 100 konferencji i warsztatów, do tego kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Dla porównania: gdy targi startowały w latach 90-tych, uczestniczyło w nich 300 wystawców z 10 państw i już wtedy uznano to wydarzenie za jedno z ważniejszych w branży.

Co na Targach BUDMA 2019

Wszystko, o czym powinieneś wiedzieć z zakresu budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego, znajdziesz w jednym miejscu. To na BUDMIE będą poruszane tematy dotyczące obecnej sytuacji w branży, najważniejszych szans, ale też zagrożeń dla branży budowlanej.

BUDMA to targi nietypowe, ponieważ nie są to tylko spotkania producentów, inwestorów i przedsiębiorców z klientami, wymiana opinii teoretyków czy porady praktyków. Tej imprezie targowej towarzyszy wiele atrakcji: Mistrzostwa Parkieciarzy, zawody otwarte dla dekarzy, cieśli i dekarzy Turbo Dekarz, pokazy montażu stolarki budowalnej Monteriada czy Klub Premier BUDMA. W Strefach Fachowca - wyznaczonych miejscach pokazowo-warsztatowych, każdy będzie miał możliwość własnoręcznego wypróbowania i sprawdzenia zalet innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów w warunkach „roboczych”, a także zasięgnięcia dodatkowych, cennych informacji bezpośrednio od ich producentów. Jednocześnie odbywać się będą Targi WINDOOR-TECH Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad.

Forum gospodarcze

Już dzień przed targami 11 lutego zacznie się 2-dniowe Forum Gospodarcze Build 4 Future, poświęcone branży budowlanej, w którym wezmą udział przedstawiciele administracji publicznej, biznesu i przedsiębiorcy. To nie wszystko - Scena Nowe Trendy w pawilonie 3A oraz sale konferencyjne w kilku innych pawilonach targowych wypełnią się prelekcjami i debatami. W specjalnej STREFIE BHP na placu budowy doświadczeni eksperci i wystawcy poruszą najważniejsze zagadnienia dla zachowania bezpieczeństwa przy realizacji inwestycji budowlanych. Partnerzy Programu BUDUJ ZE STALI zapraszają do udziału w seminarium, podczas którego podejmą temat „Innowacji w budownictwie stalowym”. To tylko przykładowe propozycje, a szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej www.budma.pl. 

Gratka dla miłośników architektury

Osoby interesujące się architekturą, powinny zakreślić w kalendarzu 13 i 14 lutego. Na te dni zaplanowano Forum Designu i Architektury D&A. Projektanci, architekci, dekoratorzy i inni znawcy podyskutują o wyzwaniach projektowania przestrzeni. O tym, jak prestiżowe jest forum, świadczy choćby udział ekspertów, którzy znani są na świecie. Imprezę uświetnią włoski architekt i wykładowca Emilio Nanni oraz jego rodak, designer Marcantonio Malerba, a także Giuseppe Blengini, wieloletni współpracownik Daniela Libeskinda.

Bilety na Targi BUDMA 2019 można zamówić przez Internetw serwisie bilety.mtp.pl.

Więcej informacji o lutowych wydarzeniach na poznańskich targach, w tym szczegółowy program imprezy i listę wystawców, można znaleźć na stronie www.budma.pl. Warto także śledzić wiadomości na www.windoortech.pl oraz www.build4future.pl.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także