Targi Budownictwa i Mieszkań "LOKUM 2007"

W dniach 7-9 września br. w Bielsku-Białej odbędą się XXXII Targi Budownictwa i Mieszkań „LOKUM 2007”, skierowane do wszystkich zainteresowanych budową, wykańczaniem czy modernizowaniem, zarówno mieszkań, jak i domów jednorodzinnych.

Targi Budownictwa i MieszkańSą to największe w regionie Polski południowej targi branży budowlanej z wieloletnią tradycją, cieszące się wielką popularnością wśród inwestorów i wykonawców.

Tegoroczna edycja  targów została poszerzona też o oferty developerów i agencji nieruchomości dla osób poszukujących gotowych domów i mieszkań.

Tematyka targów obejmuje: materiały i technologie budowlane, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, kostkę brukową, materiały wykończeniowe, chemię budowlaną, wyposażenie i aranżację wnętrz, gotowe projekty domów, oferty firm developerskich i agencji nieruchomości. Na targach będą również przedstawiane propozycje finansowania inwestycji przez banki (kredyty budowlane i mieszkaniowe).

ekspozycja targowaTargi to doskonała okazja, aby dokonać wyboru materiałów budowlanych, uzyskać fachowe informacje na temat nowych technologii oraz skorzystać z rabatów targowych.

Organizator targów, firma ASTRA, przewiduje udział około 100 firm z tej branży. Targom towarzyszyć będą seminaria i konferencje tematyczne, skierowane do inwestorów, a także samorządów lokalnych. Wystawcy będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie targowym o „Złoty Filar Budownictwa”, „Złoty Kask” oraz nagrodę główną „Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej”. Osoby zwiedzające targi będą mogli uczestniczyć w „Konkursie dla zwiedzających”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców oraz organizatora.

W tym samym terminie będą się odbywać IX Targi Instalacyjne „INSTAL-SYSTEM 2007”, na których swoją ofertę zaprezentuje około 50 firm. Honorowe patronaty objęli Prezydent Miasta Bielska-Białej oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa.

Targi odbędą się w dniach 7-9 września br. w Bielsku-Białej na terenach Klubu Sportowego BKS „STAL” przy ulicy Rychlińskiego 19.
Zapraszamy producentów i firmy wykonawcze do udziału w tej imprezie branżowej  natomiast inwestorów do ich odwiedzenia (codziennie od godz. 10.00 do 18.00).

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: ASTRA

Polecamy Ci również

Zobacz także