Targi Budownictwa Jesień 2009

Targi Budownictwa Jesień 2009

W dniach 11-13 września, w Bielsku-Białej odbędą się XXXVI Targi Budownictwa JESIEŃ 2009. Organizator zaprasza producentów, handlowców, projektantów związanych z budownictwem, a także inwestorów zainteresowanych nowymi materiałami i technologiami budowlanymi.

Targi Budownictwa w Bielsku-BiałejW targach weźmie udział ok. 150 wystawców. Dla wystawiających się firm targi budownictwa to okazja, aby pozyskać nowych kontrahentów, a stałych przekonać o swojej pozycji na rynku, konkurencyjności i solidności. Wieloletnie tradycje tych  spotkań, prestiżowe patronaty, a także interesujące imprezy towarzyszące sprawiły, że targi są licznie odwiedzane i oczekiwane zarówno przez inwestorów jak i firmy budowlane. O randze targów świadczy też niezmiennie wysoka liczba  zwiedzających, w ostatnich latach wynosi ona ponad 5 tys. osób.
Organizator oferuje wystawcom profesjonalne przygotowanie i organizację imprezy oraz wszelkie usługi potrzebne do skutecznego promowania firmy na targach. Targi to okazja do udziału, organizacji spotkań podczas imprezy, promocji i reklamy.

Patronat nad targami objęli: Śląski Wojewódzki Urząd Nadzoru Budowlanego, Prezydent Miasta Bielska-Białej.

Termin:
11-13 września 2009

Miejsce:
Bielsko-Biała, Hala BKS

Organizator:
Biuro Promocji i Wystaw Astra
43-300 Bielsko-Biała, ul. Sixta 5
tel/fax (33) 811 93 20, 811 93 21
astra@blk.pl, www

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Biuro Promocji i Wystaw Astra

Polecamy Ci również

Zobacz także