Targi DOM 2005

XII Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM 2005 odbyły się w dniach 9-11 kwietnia w centrum wystawienniczym Targi Kielce. W targach wzięło udział ponad 200 firm branży budowlanej.

hala wystawienniczaXII Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM 2005 odbywają się w centrum wystawienniczym Targi Kielce.

KieleckieTargi odbyły się już po raz dwunasty. Towarzyszyły im liczne interesujące imprezy. Największą i najważniejszą z nich były VI Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji INSTALTECH 2005. Poza tym można było zwiedzić XII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, X Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich INTERKAMIEŃ, IV Świętokrzyskie Targi Turystyki VOYAGER.

stoiska targoweekspozycja targowaTak rozbudowana oferta imprez targowych w jednym czasie i w jednym miejscu sprawiła, że kielecka ekspozycja stała się jedną z największych i najważniejszych w południowo-wschodniej Polsce. Rocznie liczba zwiedzających przekracza 10 000. Co więcej, tegoroczne targi odbyły się w nowo oddanym pawilonie wystawienniczym. Targi uzyskały również promocyjny tytuł "Targi z Rekomendacją PKT".

internetowe serwisy budowlanestoisko targowePatronami honorowymi targów są: Grupa Polskie Składy Budowlane S.A., Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa, Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Gazowej, Grzewczej i Klimatyzacji. Patronat medialny: Gazeta Wyborcza dodatek "DOM". 
Patronami internetowymi imprezy targowej były nasze serwisy (e-instalacje.pl, e-dach.pl oraz e-izolacje.pl). Na własnym stoisku wystawowym zaprezentowaliśmy naszą ofertę wydawniczą.

Targi DOM i INSTALTECH przyciągnęły najwięcej zwiedzających: na ponad 2000 m2 powierzchni wystawiennicznej (o ponad 25% większej niż w zeszłym roku) zaprezentowało się ponad 200 firm z całej Polski związanych z szeroko pojętym budownictwem mieszkaniowym. Można było zobaczyć najnowocześniejsze technologie budowlane, materiały budowlane i wykończeniowe oraz elementy wyposażenia i wystroju wnętrz.


szkolenia i konferencjeimprezy towarzysząceSzkolenia i konferencje
Imprezy towarzyszące targom, takie jak szkolenia lub prezentacje, wzbudzają zainteresowanie nie tylko indywidualnych inwestorów ale także architektów, producentów, montażystów i wykonawców. Jednym z najważniejszych wydarzeń podczas tegorocznych targów DOM i INSTALTECH był cykl szkoleń "Przełom w montażu okien - system "i3" przeprowadzony przez firmę illbruck. Zaprezentowane podczas spotkań metody prawidłowego montażu i uszczelniania okien z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów firmy illbruck przyciągnęły uwagę inwestorów i wykonawców.

Kolejna edycja już za rok w dniach 7-9 kwietnia 2005 r.
Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Zdjęcia: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także