Targi DOM 2006 w Kielcach

Jak szybko i tanio wybudować nowoczesny dom? Jakim ogrodem najlepiej go ozdobić? Gdzie kupić najtańszy i najlepszy kamień do ozdobienia elewacji? Aby znaleźć odpowiedź na wszystkie te pytania wystarczyło odwiedzić Targi Kielce. Od 7 do 9 kwietnia odbyły się tu aż cztery wystawy, cieszące się, co roku ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

targi w KielcachTargi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich INTERKAMIEŃ oraz Świętokrzyskie Targi Turystyki VOYAGER to jeden z najbardziej niezwykłych bloków targowych w kalendarzu wystawienniczym Targów Kielce. Dzięki konsolidacji targów materiałów budownictwa mieszkaniowego z targami ogrodniczymi czy kamieniarskimi ekspozycja ta jest jedną z największych w południowo-wschodniej Polsce.

Podczas targów DOM zwiedzający mogli dowiedzieć się jak szybko, tanio i zgodnie z najnowszymi standardami wybudować, a później wyposażyć dom. Kompleksowa oferta sprawia, że ta właśnie wystawa cieszy się od lat wyjątkową frekwencją. Nie tylko zresztą wśród widzów - swój udział w tegorocznej edycji wzięło 160 wystawców. Podczas targów swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy zajmujące się produkcją i handlem materiałami budowlanymi, chemią budowlaną, oknami, drzwiami, bramami, pokryciami dachowymi. Nie zabrakło także firm specjalizujących się w wykonywaniu elewacji, fasad, nawierzchni, instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, oświetlenia, wentylacji i klimatyzacji. Ciekawie wypadła propozycja firm, zajmujących się projektowaniem "inteligentnych" budynków oraz specjalistów od artystycznej aranżacji wnętrz. Najbogatszą ofertę prezentowały firmy specjalizujące się w systemach wentylacyjnych i systemach ogrzewania - tylko producenci i dystrybutorzy pieców zarezerwowali ponad 20 stoisk. Atrakcją wystawy była prezentacja nowego, bezinwazyjnego systemu do osuszania murów oraz panel dyskusyjny firmy AQUAPOL POLSKA CPV poświęcony tej właśnie metodzie.

Bogatą ofertę kredytów budowlanych i mieszkaniowych przedstawiły banki. Doradcy hipoteczni od ręki przeprowadzali symulację konkretnego kredytu oraz przedstawiali wszelkie warunki jego uzyskania. Widzowie i goście targów mogli skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, a do ich dyspozycji była bardzo bogata oferta bezpłatnej fachowej prasy branżowej i katalogów.

Niezwykle bogata, a przede wszystkim barwna i interesująca oferta "poczwórnych" targów, sprawia, że ten właśnie blok wystaw przyciąga do kieleckiego ośrodka targowego wyjątkowo liczne grono zwiedzających.

Serwis e-dach.pl jest patronem internetowym targów.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Międzynarodowe Targi Kielce

Polecamy Ci również

Zobacz także