Targi Dom 2007

Od czego zacząć budowę domu, jak sprawnie i tanio ją poprowadzić, gdzie znaleźć najlepsze materiały i wyposażenie? - odpowiedź na te wszystkie pytania będzie można znaleźć podczas tegorocznych - Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Wystawę, w dniach 13-15 kwietnia 2007, już po raz czternasty organizują Targi Kielce.

Targi DOM to dziś, jedna z największych wystaw branży budowlanej w południowo-wschodniej Polsce. Z roku na rok, impreza "przyciąga" coraz więcej wystawców i zwiedzających - rośnie bowiem liczba osób zainteresowanych budową własnego domu, a targi dają możliwość poznania sposobów realizacji tego typu inwestycji, oraz możliwości ich finansowania. Oprócz firm branżowych, ofertę kredytów budowlanych i mieszkaniowych przedstawią banki. Doradcy hipoteczni - na życzenie - dokonają symulacji konkretnego kredytu oraz przedstawią wszelkie warunki jego uzyskania.

Targi Dom 2007stoiska targowe

W trakcie targów swoją ofertę zaprezentują firmy zajmujące się produkcją i handlem materiałów budowlanych i elementami wykończeniowymi. Nie zabraknie także propozycji firm usługowych, specjalizujących się w wykonywaniu elewacji, wszelkiego typu instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, instalacji elektrycznych, wentylacji i klimatyzacji. W poprzedniej edycji targów bogatą ofertę prezentowały firmy zajmujące się projektowaniem "inteligentnych" budynków, jak również firmy specjalizujące się w systemach wentylacyjnych i grzewczych. Organizatorzy zapewniają, że podczas tegorocznej edycji targów DOM, właśnie ta część branży budowlanej będzie również bogato reprezentowana.

Podczas tegorocznej wystawy przewidziano sześć salonów tematycznych, w tym specjalny Salon Okien i Drzwi. Zwiedzający będą mieli okazję obserwować na żywo prace budowlane i remontowo - wykończeniowe.Wszyscy zainteresowani aranżacją i wystrojem wnętrz, będą mogli zasięgnąć bezpłatnych porad u architektów.

targi w Kielcachekspozycja targowa

Równolegle z targami DOM, odbędą się Targi OGRÓD i TY. Adresatem wystawy są producenci i projektanci architektury ogrodowej. Ekspozycja zwykle przyciąga tłumy miłośników przydomowych ogrodów, zieleńców i ogródków. Dziesiątki wystawców "zielonej architektury" prezentować będą swoje nowe pomysły i nowości branżowe. Zwiedzający będą mogli uzyskać informacje dotyczące projektowania, zagospodarowania i pielęgnacji terenów zielonych. Swoje najnowsze wyroby zaprezentują producenci altan i mebli ogrodowych, domków letniskowych, ogrodzeń, rzeźb ogrodowych i oświetlenia. Ponadto będzie można obejrzeć baseny, fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające, jak również rośliny ozdobne i krzewy, sprzęt ogrodniczy, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa. Największą atrakcją dla zwiedzających będzie zapewne - jak co roku - kiermasz, połączony ze sprzedażą roślin ogrodowych. Zwiedzający będą mieli możliwość porównania cen oraz zakupienia kwiatów, krzewów i innych, często rzadkich i egzotycznych roślin.

Targi OGRÓD i TY to "Targi z rekomendacją" Polskiej Korporacji Targowej.

www.targikielce.pl

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Targi Kielce

Polecamy Ci również

Zobacz także