Targi DOM 2008

Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele, wiele innych. To wszystko będzie można zobaczyć podczas XV Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, które odbędą się w Kielcach od 11 do 13 kwietnia 2008 roku.

Targi DOM

Targi DOM to jedne z największych w tej branży w południowo-wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, elementów wyposażenia i wystroju wnętrz.

Podczas wystawy zaprezentowany zostanie nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Od 2006 roku podczas targów DOM prezentują się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych.. Od dwóch lat zatem, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Można także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Dlatego też adresatami targów DOM nie są tylko producenci i wystawcy, którzy chcą zapoznać się z ofertą potencjalnychstoisko targowepartnerów lub konkurencji, ale także, a może przede wszystkim zwiedzający, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji. Targi DOM powinien odwiedzić każdy, kto chciałby sprawić, aby jego dom czy mieszkanie stały się ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

Ze względu na różnorodność ofert na targi zajrzeć powinni także przedstawiciele firm budowlanych, osoby mające zamiar budować własny dom oraz ci, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoich mieszkaniach i zwiększyć ich funkcjonalność. Dom to nasza ostoja spokoju i bezpieczeństwa. To właśnie w domu czy mieszkaniu powinniśmy czuć się najlepiej. Dlatego w Kielcach podczas XV Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oferujemy Państwu wszystko, co może się do tego przyczynić.

Zakres branżowy targów DOM:
1. Materiały budowlane
2. Chemia budowlana
3. Okna, drzwi oraz akcesoria
4. Dachy i akcesoria dachowe
5. Systemy kominowe
6. Nawierzchnie
7. Bramy i ogrodzenia
8. Izolacje i docieplenia
9. Elewacje, fasady
10. Ściany, ścianki, systemy profili
11. Stropy, sufity
12. Podłogi, posadzki
13. Balustrady, schody, windy
14. Meble
15. Oświetlenie
16. Wyposażenie łazienek
17. Baseny, sauny
18. Ogrzewanie
19. Instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe
20. Wentylacja i klimatyzacja
21. Oprogramowanie komputerowe
22. Inteligentny budynek
23. Mała architektura
24. Elektronarzędzia
25. Projekty budowlane
26. Kredyty bankowe
27. Usługi budowlano-instalacyjne
28. Artystyczne zdobnictwo wnętrz
29. Urządzenia AGD
30. Oferta mieszkaniowa
31. Instytuty i instytucje branżowe
32. Wydawnictwa branżowe
33. Inne

W programie zaplanowane są również liczne konferencje i specjalne prezentacje. Targi DOM już na trwałe wpisały się targowy kalendarz Kielc. W roku 2007 Targi Kielce odwiedziło ponad 200 wystawców. Zwiedzający w ciągu zaledwie kilku godzin, mogli zaplanować budowę praktycznie całego domu, wyposażyć go, obliczyć koszt inwestycji, a nawet zamówić wszystkie materiały. Przedstawione zostały najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Targom towarzyszyły pokazy wykończenia wnętrz oraz „Salon okien i drzwi”, podczas którego prezentowało się 15 firm. Ponadto odbyło się szereg konferencji, podczas których głos zabierali specjaliści architekci, inżynierowie czy mykolodzy. Podobne konferencje i spotkania odbędą się także i w 2008 roku.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Targi Kielce

Polecamy Ci również

Zobacz także