Targi MUREXPO

Kolejna edycja Ogólnopolskich Targów Budowlanych MUREXPO odbędzie się w dniach 7-9 maja na warszawskim Torwarze.

Sprawdzona, uniwersalna formuła targów czyni je bogatym źródłem informacji dla profesjonalistów z branży i indywidualnych inwestorów. Impreza zyskała uznanie i jest oczekiwana nie tylko ze względu na ciekawą ofertę producentów z kraju i zagranicy, lecz także na bogaty program wydarzeń towarzyszących, atrakcyjne rabaty dla kupujących, bezpłatne porady specjalistów i pokazy nowoczesnych produktów i technologii.

muratorexpo logoSponsorami MUREXPO 2010 są firmy: DACHMUR Nowosiński, Steczkowski s.j. oraz PARKIET HAJNÓWKA. Sponsorem kampanii radiowej jest firma Kowalczyk Materiały Budowlane, która w swoim stoisku podaruje gościom targów sadzonki drzewek, które w niedługim czasie staną się prawdziwą ozdobą domu i ogrodu.

Na targach można będzie zapoznać się z popularnymi i poszukiwanymi produktami i usługami. Nie zabraknie również nowości, nowinek oraz niestandardowej oferty rynku. Wystawcami MUREXPO są producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Na MUREXPO zainteresowani mogą spodziewać się dużego działu Ogród, w którym zaprezentowane zostaną m.in.: pełna gama maszyn, od kosiarek konwencjonalnych i samobieżnych, po wykaszarki i pilarki (w stoisku Husqvarna Poland), kompleksowe wyposażenie ogrodów począwszy od altan, pergoli a skończywszy na ogrodzeniach (w stoisku Architektura Ogrodowa Wood Design). Znaleźć będzie tu można także nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu (OLTRE Outdoor Indoor Design) czy ogrody zimowe i oranżerie (w stoisku Ellegance sp. z o.o.)

Ekspozycje targowe, zlokalizowane w hali i na terenie zewnętrznym, podzielone będą na sektory, ułatwiające zainteresowanym poszukiwanie określonych produktów i usług.
Targowe ekspozycje urozmaicone będą praktycznymi pokazami nowoczesnych technologii i produktów – ich właściwego zastosowania, sposobów montażu, obsługi i konserwacji.

Dzień Branżowy
Tematami wiodącymi pierwszego dnia tegorocznej edycji MUREXPO (7 maja) będą Zrównoważone budownictwo oraz Certyfikacja produktów i usług budowlanych w Polsce i na Białorusi.
Organizatorami spotkań będą m.in.: Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie na Rzecz Efektywności ETA oraz Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego i Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa.
Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie na Rzecz Efektywności ETA zapraszają na seminarium „Budownictwo w Narodowym Programie Redukcji Emisji: rola małych i średnich inwestorów" (7 maja 2010 r., godz. 11:00, Torwar). Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest przesłanie zgłoszenia do 13 kwietnia 2010 r. pod adres: murexpo@muratorexpo.pl
Seminarium składać będzie się z 6 sesji tematycznych, w których omówione zostaną: nowa polityka klimatyczno-energetyczna, nowe technologie, nowe materiały, nowa architektura, nowe mechanizmy finansowania oraz nowe programy wspierające. Kolejne sesje tematyczne poprowadzą: prof. nadzw. dr hab. inż. Krzysztof Żmijewski, Kierownik Zakładu Budownictwa Ogólnego Politechniki Warszawskiej, Sekretarz Generalny Społecznej Rady Narodowego Programu Redukcji Emisji; dr inż. Arkadiusz Węglarz, Politechnika Warszawska, Krajowa Agencja Poszanowania Energii (Pion Zrównoważonego Rozwoju), Zrzeszenie Audytorów Energetycznych; dr inż. Agnieszka Kaliszuk-Wietecka Politechnika Warszawska; mgr inż. Elżbieta Wyszyńska, Politechnika Warszawska; dr inż. Szymon Firlong, Politechnika Warszawska oraz przedstawiciele Koła Naukowego Budownictwa Ogólnego.

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa zorganizuje dla Wystawców Targów oraz zainteresowanych gości seminarium poświęcone certyfikacji produktów i usług budowlanych w Polsce i na Białorusi. Dla firmy - Wystawcy MUREXPO 2010 stosującej najbardziej efektywne ekologicznie rozwiązania w budownictwie, prezes Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej ustanowi i ufunduje Puchar. Dzięki staraniom Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w MUREXPO 2010 uczestniczyć będą reprezentanci Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej z Mińska i białoruscy przedsiębiorcy.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także