Targi Wszystko dla Domu

XIV Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU, które odbyły się w Szczecinie, przyciągnęły znaczną grupę zwiedzających. Od 18 do 20 listopada mieszkańcy Pomorza Zachodniego poszukiwali rad i wskazówek, jak najlepiej urządzić swój dom. Targi były nie tylko zgromadzeniem wystawcom - towarzyszyły im prezentacje, wykłady i inne formy promocji firm.

Targi odbyły się w dniach 18-20.XI w Centrum Targowo - Wystawienniczym MTS. Organizatorzy postawili na aktywną prezentację ofert wystawców, umożliwiając im udział w licznych prezentacjach i pokazach odbywających się w czasie targów. Promowana była pomysłowość, nowe technologie i fachowość wykonania.

Najciekawsza prezentacja podczas Targów nosiła tytuł "Kowalski remontuje, buduje, urządza. Perfekcyjna łazienka". Na oczach zwiedzających powstawała zaprojektowana przez architekta łazienka. Autorka projektu, architekt Ewa Buszac - Piątkowska chętnie odpowiadała na pytania widzów. Można było nie tylko patrzeć na ręce fachowcom (łazienkę budowała ekipa mistrza glazurnika Marka Szczotkowskiego), ale też pytać ich o szczegóły wykonania. Budowa stała się okazją do prezentacji rozwiązań i nowości firm takich jak np. Oras, Geberit, Purmo, Koło czy Mapei.

ekspozycja targowaMała Giełda Usług to nowy pomysł, który miał służyć promocji małych firm wykonawczych i usługowych. Można było zasięgnąć porady dotyczącej np.badań instalacji elektrycznej lub prawidłowego wykonania białego montażu. Zamysłem organizatorów było umożliwienie mniej zamożnym firmom skorzystania z Targów jako formy promocji swej działalności.

Konkurs „Wyróżniony Wyrób”
to kolejna edycja cieszącego się dużym powodzeniem konkursu, w którym ocenie podlega atrakcyjność oferty, polska myśl techniczna, wzornictwo i jakość wyrobów zgłoszonych przez wystawców. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: handel i produkcja. Dyplomy otrzymały firmy: FHU REMIX za Wkład Kominowy „Byrski”, EKO – DOM za Okno Drewniane JU 88 Galux, a medal przypadł FH AB Aleksander Bartz za serię ceramiki „Varius” produkowanej przez Sanitec Koło.

Patronat Merytoryczny nad 14. Targami Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU objęła Zachodniopomorska Okręgowa Izba Architektów, Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Fundacja Twórców Architektury oraz Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej.

Portale e-dach.pl, e-izolacje.pl i e-instalacje.pl były patronami medialnymi tych targów.


Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: MTS

Polecamy Ci również

Zobacz także