Taśma uszczelniająco–wentylacyjna Metalroll

Firma Braas poszerzyła ofertę o taśmę uszczelniająco-wentylacyjną Metalroll, która jest  przeznaczona do uszczelniania kalenic i grzbietów przy małoformatowych pokryciach dachów spadzistych.

Taśma uszczelniająco–wentylacyjna Metalroll - zdjęcie 1Produkt spełnia wymagania stawiane produktom uszczelniającym. Od strony zewnętrznej taśma jest pokryta warstwą aluminium z powłoką akrylową w dobranym do pokrycia dachu kolorze: czerwonym, brązowym lub antracytowym. Wkład z siatki aluminiowej wzmacnia i utrwala uformowany profil na całej szerokości taśmy. Otwory wentylacyjne w taśmie są zabezpieczone specjalną nakładką i włókniną wykonaną z polipropylenu, dzięki czemu śnieg i woda opadowa nie może przez nie przenikać. Duży przekrój wentylacyjny (230 cm²/m) umożliwia skuteczną wentylację połaci nawet przy krokwiach o długości powyżej 20 metrów.

Taśma Metalroll jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV, nie odbarwia się i jest łatwa w montażu. Taśmę przykleja się do dachówek za pomocą pasków kleju butylowego. Montaż jest możliwy w temperaturze od -5°C.

Dane techniczne

  • długość rolki 5 lub 10 m
  • szerokość 28 cm
  • klasa palności B2
Oceń artykuł
3,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także