Tęczowa Promocja Gamrat

Firma Gamrat, jeden z czołowych producentów systemów rynnowych i podsufitki, zaprasza wszystkich dekarzy do udziału w Tęczowej Promocji.

Tęczowa PromocjaOd wiosny ubiegłego roku przy firmie prężnie działa Klub Dekarza Gamrat zrzeszający najlepszych dekarzy z całej Polski. Wszyscy przyjęci do Klubu dekarze wraz z aktualnymi informacjami o produktach, nowościach rynkowych i promocjach na dobry początek otrzymali upominki oraz mogli uczestniczyć w licznych spotkaniach szkoleniowo – integracyjnych Klubu.

Od stycznia 2007 r. Ruszyła specjalna promocja dla wszystkich członków Klubu Dekarza Gamrat oraz firm handlowych i usługowych, w których członkowie Klubu kupują produkty objęte programem, czyli system rynnowy lub podsufitkę Gamrat. Każdy członek Klubu otrzymuje Kartę Zakupów oraz Katalog Nagród i może przyłączyć się do programu. Za każde 50 zł netto wydane na zakup systemu rynnowego lub podsufitki Gamrat potwierdzony przez sprzedawcę w Karcie Zakupów dekarz otrzymuje 1 punkt. Zebrane punkty w dowolnym momencie może wymienić na nagrody z Katalogu Nagród.

W Tęczowej Promocji mogą wziąć udział również inni dekarze. Wystarczy przystąpić do Klubu Dekarza Gamrat wypełniając formularz zgłoszeniowy umieszczony na ulotce informacyjnej, stronie internetowej lub u Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Promocja potrwa do 31 października 2007 r. Szczegóły Tęczowej Promocji na stronie internetowej www.gamrat.pl

 

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także