Trzeci rok z e-dach.pl

Wąsko tematyczny, wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie serwis www.e-dach.pl powstał trzy lata temu, w czasie gdy wiele podobnych przedsięwzięć, na skutek słabej kondycji Internetu, kończyło swój żywot.

Dziś, gdy wydaje się, że rynek ten ostatecznie się ustabilizował i jest podzielony pomiędzy głównych graczy, a wydawcy raczej zawężają swoją działalność niż rozpoczynają kolejne inwestycje, wydawca www.e-dach.pl wciąż wdraża kolejne projekty.
Ostatnie trzy lata obfitowały w wydarzenia, sedno których stanowiły głównie zmiana szaty graficznej, ulepszanie funkcjonalności, nawigacji i układu artykułów. 

Trzeci rok z e-dach.pl - zdjęcie 1 Trzeci rok z e-dach.pl - zdjęcie 2 Trzeci rok z e-dach.pl - zdjęcie 3

Chcąc zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, twórcy portalu ciągle rozbudowują serwis o kolejne działy. I tak w ostatnim roku pojawiły się m.in. „błędy wykonawcze”, czyli odważne grzebanie w „śmietniku na dachu”. Bogata merytoryczna zawartość działu zawiera konkretne zarzuty wytykające błędy nieprofesjonalnych „profesjonalistów”, poparte dokumentacją zdjęciową i szczegółowymi opisami.
Nowością jest również dział „umowy dekarskie”, w którym użytkownik ma bezpośredni dostęp do wzorów umów oraz niezbędnych informacji na temat praw i obowiązków indywidualnych inwestorów i wykonawców.
W odpowiedzi na Wasze prośby stworzyliśmy także galerię „dachów świata”, umożliwiając wirtualną wycieczkę po najciekawszych dachach. Zbiór obejmuje zdjęcia polskich i zagranicznych realizacji, od zabytkowych wieżyczek po konstrukcje, które bardziej przypominają futurystyczne wizje rodem z filmów science fiction, niż twory wyobraźni nawet współczesnych architektów. 
A co jeszcze przed nami? Mamy wiele pomysłów i będziemy je konsekwentnie realizować, krocząc po internetowych ścieżkach wspólnej przygody z budowaniem.

Serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami, to właśnie dzięki temu odnieśliśmy sukces i widzimy sens w dalszej pracy. Życzymy sobie i Wam wielu następnych, jeszcze lepszych lat.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także