Trzyszybowe okna dachowe - nowe możliwości

0
Okna Fakro
Okna z widokiem na niebo sprawią, że poddasze będzie przytulne. Nawet odrabianie lekcji w takich warunkach może być przyjemne.

W ofercie firmy Fakro dostępne są okna trzyszybowe, a nawet czteroszybowe, które spełniają wymagania Warunków Technicznych już na 2021 rok.

Zmieniające się otoczenie i stale postępujący rozwój technologi powoduje, że trendy w budownictwie szybko ewoluują. Firma Fakro stawia czoło wyzwaniu i aktywnie tworzy nową gamę produktów. Nowinką jest seria okien dachowych stworzonych pod hasłem 3x3- mnożymy korzyści.

Okna Fakro

Okna Fakro dostępne są w nowych kolorach: szary, antracyt i czerń. Świetnie wpisują się w trendy z zakresu budownictwa.

Fakro
Okna Fakro

3 szyby, 3 technologie, 3 nowe kolory. Takie udogodnienia proponuje firma Fakro

Fakro
Okna Fakro

Dodatkowe okna zwiększają energooszczędność Twojego domu.

Fakro
Okna Fakro

Fakro daje możliwość dopasowania oblachowania okien do najpopularniejszych kolorów pokryć dachowych.

Fakro
Okna Fakro

Fakro oferuje również drewniane obramowania. Do wyboru jest kolor sosny oraz nowinka- okna trzyszybowe malowane lakierem akrylowym w kolorze białym.

Fakro

Trzyszybowe okna o podwyższonym poziomie energooszczędności stają się standardem, nie tylko ze względu na wymagania techniczne, jakie producenci muszą spełniać, ale również ze względu na potrzeby klientów. Zamontowanie okien energooszczędnych daje wiele korzyści, a najważniejszą z nich są niższe rachunki za ogrzewanie.

Szarość, antracyt, a może czerń. Jaki kolor okna wybrać

Oprócz postępu technicznego w trendach zauważalne jest również wprowadzenie zróżnicowanej kolorystyki produktów. Fakro oferuje okna w najnowocześniejszych kolorach oblachowania, takich jak szarość, antracyt i czerń. Coraz częściej pojawiają się budynki, których dachy dachy wykonane są właśnie w takiej kolorystyce. Są to kolory ponadczasowe, eleganckie, a jednocześnie nowoczesne i z charakterem.

Firma Fakro daje inwestorom możliwość dopasowania oblachowania okien do najpopularniejszych kolorów pokryć dachowych. Obecnie dostępne są okna trzyszybowe w trzech kolorach bez żadnych dopłat. Fakro oferuje uniwersalny kolor oblachowania okien- szarobrązowy RAL 7022, oraz dwa nowe: antracyt RAL 7016 oraz czarny RAL 9005. Opcja dopasowania koloru oblachowania daje klientowi możliwość wybudowania wymarzonego domu, w którym kolor dachu tworzy harmonię z kolorem okien.

W obramowaniach okien popularne jest również drewno. Firma Fakro, oprócz koloru sosny, oferuje nowinkę. Teraz wprowadza okna trzyszybowe malowane lakierem akrylowym w kolorze białym, na których widoczny jest delikatny wzór przypominający słoje drzewa.

Okna do kuchni i łazienki

Do kuchni i łazienki dedykowane są okna malowane odpornym na wilgoć lakierem poliuretanowym. Mają gładką powierzchnię, dlatego polecane są do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności.

Okna dachowe FAKRO, które wyprzedzają przyszłość – zobacz więcej

Oceń artykuł
4,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Anna Skibicka

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także