TWÓJ DOM - Buduj! Modernizuj! Wyposażaj!

Targi Twój DomW dniach 4-6 kwietnia 2008 w Warszawie – Służewiec (tor wyścigów konnych) odbędzie się wielkie wydarzenie medialne, przy współpracy Ministerstwa Budownictwa i Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

TWÓJ DOM – Buduj! Modernizuj! Wyposażaj! - to przede wszystkim nowoczesna formuła prezentacji i promocji produktów, poprzez targi interaktywne.  Stwarzają wyjątkową okazję dla wszystkich, którzy są zainteresowani budową domu energooszczędnego lub modernizacją domu/mieszkania.
To jednocześnie wspaniała okazja dla wszystkich, którzy lubią piękne wnętrza. Będzie można  również zapoznać się z ofertą branży wnętrzarskiej oraz projektami architektów i projektantów.

W ramach targów zorganizowane będą seminaria, pokazy, konsultacje, warsztaty a także budowa domu na żywo, która stanowić będzie jedną z głównych atrakcji. W tym roku zależy nam na szerokim przedstawieniu zagadnień dotyczących energooszczędnego domu czyli jak i z czego można zbudować energooszczędny dom. Również w ramach tego wydarzenia zostanie przedstawiony program edukacyjno – informacyjny „Mądry Polak Przed Budową” oraz 6 kroków do budowy własnego domu. Druga część naszego wydarzenia to część dotycząca wnętrz mieszkaniowych i małej architektury. Pokażą się nie tylko polskie firmy, ale i zagraniczne. Jeden dzień zaplanowany jest jako dzień branżowy, który będzie sprzyjał rozmowom biznesowym i zaangażowaniu branży w Euro 2012.

WHITE CRANE Group
Tel./fax: +48 (022) 711 26 89
Tel: +48 (022) 711 29 05
m.drozdz@whitecrane.pl

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: WHITE CRANE Group

Polecamy Ci również

Zobacz także