Velux okna dachowe

Velux zajął podwójne pierwsze miejsce w konkursie ''Najbardziej znane i najlepsze marki budowlane'', zorganizowanym przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Velux okna dachowe - zdjęcie 1Dwie pierwsze nagrody zostały przyznane firmie Velux w kategoriach ''Najbardziej znana marka'' i ''Marka najwyższej jakości'' w grupie produktowej ''okna dachowe''. Ranking ustalono opierając się o kryteria rozpoznawalności marki, częstotliwość stosowania produktów oraz ocenę firm, których produkty były wskazywane przez badanych. Badania na potrzeby konkursu przeprowadzono na reprezentatywnej próbie 1000 firm wykonawczych, które wybierały wiodące produkty w 18 grupach produktów.

Taki dobór respondentów badania został podyktowany faktem, iż obok dystrybutorów są oni drugim źródłem pozyskiwania informacji w procesie wyboru produktów i usług budowlanych.

O opinię wykonawców swoje wybory dotyczące materiałów budowlanych opierają zarówno inwestorzy indywidualni, jak i instytucje.

Wyróżnienia przyznawane producentom na podstawie opinii firm wykonawczych mają szczególną wartość. Są one sygnałem, że jakość produktów jest doceniana przez osoby zorientowane w rynku i mające doświadczenie praktyczne.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także