VELUX Team - zespół profesjonalnych dekarzy

Velux to światowy lider w produkcji okien do poddaszy i wyposażenia dodatkowego. Podstawowym założeniem firmy jest tworzenie produktów gwarantujących najwyższą jakość pod każdym względem. Aby wciąż podnosić poziom usług, potrzebni są partnerzy, niezawodni i zaufani fachowcy. Z myślą o nich narodziła się idea VELUX Team.

VELUX Team - zespół profesjonalnych dekarzy - zdjęcie 1VELUX Team powstał w maju 2004 roku. Ideą przewodnią jest budowanie więzi pomiędzy dekarzami i ułatwienie kontaktu z klientami. Dekarze będą mogli wymieniać między sobą doświadczenia w zakresie sztuki dekarskiej w Polsce i przystosowywać ją do standardów europejskich. Partnerem może zostać każdy profesjonalny dekarz, który świadczy najwyższej jakości usługi dekarskie, podnosi poziom swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach oraz pomaga klientom dotrzeć do najlepszych rozwiązań odnośnie dachu
i poddasza.

Nowy program umożliwia dekarzom korzystanie z najważniejszego medium XXI wieku – Internetu, jako narzędzia promującego. Każdy zainteresowany, w bardzo prosty sposób, będzie mógł stworzyć na stronie internetowej firmy, swoją wizytówkę, a dla klientów, poszukujących zaufanych specjalistów, będzie udostępniona lista dekarzy, stworzona przez nich samych.

VELUX Team to także wspólne spotkania, możliwość uczestniczenia w licznych imprezach dekarskiej drużyny, jak również szansa na wygrywanie atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (22) 33 77 000, lub na stronie internetowej www.velux-dekarze.pl

Oceń artykuł
4,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Velux Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także