VIDARON - opiekun drewna

Nową seria produktów do kompleksowej pielęgnacji drewna sprawi, że jego zaletami będziemy mogli cieszyć się przez lata.

vidaron do drewna FFiL Śnieżka oddaje w ręce amatorów i profesjonalistów innowacyjną serię produktów do ochrony i dekoracji drewna VIDARON, które łączą w sobie doświadczenie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Drewno to szlachetny materiał, wymagający odpowiedniego traktowania. Seria wykorzystuje unikalną technologię Teflon® surface protector, która zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń do drewna. Powierzchnie pomalowane lakierami zawierającymi Teflon® zachowują wyjątkową trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. 

VIDARON jest niezastąpiony w zabezpieczaniu zewnętrznych dekoracyjnych elementów drewnianych. Producent daje aż 6-letnią gwarancję na powierzchnie wymalowane lakierami, zawierającymi Teflon® surface protector. 


vidaron do drewna
VIDARON wydobywa z drzewa jego naturalne piękno. Zastosowane technologie nie tylko chronią drewno, ale także wydłużają jego żywotność. Seria produktów VIDARON pozwala na kompleksową pielęgnację elementów wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Znajdziemy tu impregnaty doskonale nadające się do zabezpieczania stropów czy elementów więźby dachowej (linia czarna – ochrona).

Inne lakiery zabezpieczają meble czy inne elementy architektury ogrodowej, jednocześnie je dekorując (linia zielona – ochrona i dekoracja). Serię uzupełniają preparaty o doskonałych właściwościach dekoracyjnych, które mogą być wykorzystywane wewnątrz, np. do lakierowania podłóg i boazerii (linia fioletowa - dekoracja). 


Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: FFiL Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także