VIII Tyskie Targi Budownictwa

VIII Tyskie Targi Budownictwa

W dniach 25–27 kwietnia 2008 roku  w Tychach odbędą się targi budownictwa. Jest to największa ekspozycja budowlana w  tym regionie. 100 wystawców, przygotowało interesujące i atrakcyjne propozycje dla budujących: technologie i materiały  budowlane, stolarkę otworową (okna, drzwi) podłogi,  nowoczesne instalacje grzewcze, pokrycia dachowe, elementy wyposażenia wnętrz,  bramy i ogrodzenia.

VIII Tyskie Targi BudownictwaDla osób planujących remont czy modernizację mieszkania lub domu będzie to świetna inspiracja  przy aranżacji kuchni, łazienek i sypialni, ciekawe propozycje kominków, parkietów egzotycznych oraz schodów i balustrad.
Osoby zainteresowane kupnem nowego mieszkania znajdą atrakcyjne propozycje developerów budujących na terenie Tychów pięknie położone osiedla mieszkaniowe.

Specjalistów zainteresują z pewnością odnawialne źródła energii – kolektory słoneczne i pompy ciepła, a ponadto wylewki samopoziomujące, narzędzia i maszyny budowlane, rusztowania.

Zapamiętaj, targi odbywają się od piątku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 18.00 w Pawilonie Wystawowym przy al. Bielskiej obok Browaru.

Targi Budownictwa - to oszczędność czasu i okazja do poznania najlepszych propozycji budowlanych.

To trzeba zobaczyć! Zapraszamy.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Biuro Promocji i Wystaw ASTRA

Polecamy Ci również

Zobacz także