Winda dachowa

Dnia 8 grudnia 2007 w warszawskim hotelu Novotel odbyła się finałowa gala konkursu VELUX dla dekarzy „Winduj zyski – zyskaj windę”. Goście przyjechali z całej Polski, frekwencja była znakomita - w balu uczestniczyło ponad 250 osób. Kulminacyjnym punktem imprezy było losowanie dwóch wind dekarskich. Szczęśliwcami zostały firmy: PUH Blachdek z Ostrowa Wielkopolskiego i Dachpol z Suwałk.

winda dachowaPromocja „Winduj zyski – zyskaj windę” rozpoczęła się 15 maja i trwała do 31 października 2007. Główną nagrodą w konkursie były dwie markowe windy dekarskie GEDA, które z pewnością przydadzą się w pracy zwycięskich firm. Ponadto wszyscy uczestnicy wymienili zdobyte punkty na tysiące atrakcyjnych nagród. Największym powiedzeniem cieszyły się specjalistyczne narzędzia, ubiory dekarskie oraz sprzęt elektroniczny i AGD.

gala konkursu dla dekarzy „Od 14 lat prowadzę firmę i rocznie wraz z moją ekipą robimy blisko 70 dachów, zatem winda bardzo się przyda w codziennej pracy. W tygodniu przed galą planowałem zakup takiej windy, a tutaj w sobotę okazało się, że ją wygrałem. Dla mojej firmy to duży wydatek, zatem dziękuję firmie VELUX” – powiedział Pan Marek Rachwalski z firmy Blachdek.

Bardzo duże zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania, a setki instrukcji, za które uczestnicy zbierali punkty, przychodziły do nas prawie każdego dnia. Gratuluję serdecznie zwycięzcom, a także dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie. Zachęcam do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji konkursu.” – mówi Dyrektor Marketingu VELUX Polska, Jakub Bogacz.

bal dekarzyUroczystość odbyła się w stylu japońskim i amerykańskim. Goście mieli okazję zobaczyć jak przygotowuje się sushi, uczestniczyć w tradycyjnej ceremonii picia herbaty, degustacji sake, a także mogli spróbować swoich sił w japońskiej kaligrafii. Pokazy taneczne prosto z Broadway’u i występy specjalnych gości „Elvisa Presley’a i „Marilyn Monroe” były wielką atrakcją wieczoru. Goście wraz z osobami towarzyszącymi bawili się przy dobrej muzyce i wykwintnie zastawionym stole do białego rana.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także