Wkrętarka na aukcji WOŚP

Wkrętarka na aukcji WOŚP

Wyjątkowa wkrętarka z sercem na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wkrętarkaJeśli remontujesz, montujesz, urządzasz lub budujesz, ta aukcja szczególnie Cię zainteresuje. Już po raz drugi organizatorzy ogólnopolskiej kampanii ekologicznej ekoGRATY.pl na aukcje WOŚP przekazali nową, profesjonalną wkrętarkę sygnowaną charakterystycznym czerwonym sercem.
Aby sprzęt na zawsze był kojarzony z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, a przyszły właściciel z dumą mógł nim pracować, na korpusie nadrukowany został numer oraz data wielkiego finału. Dodatkową atrakcją jest dołączone okazjonalne wydanie płyty All Sounds Allowed z autografami członków zespołu.
Przekazany sprzęt to najnowszy model marki BOSCH serii Standard Duty z technologią litowo-jonową z całym oryginalnym zestawem: 2 akumulatory Li-Ion 1,3 Ah, szybka ładowarka AL 1820 CV, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm, walizka narzędziowa.
Wkrętarka jest nowa z pełną 3 letnią gwarancją. Minie wiele lat zanim stanie się GRATEM, ale już teraz dzięki ekoGRATY.pl dowiesz się jak bezpiecznie i prawidłowo pozbyć się starych zużytych elektronarzędzi.

wkrętarka aukumulatorowaekoGRATY.pl to ogólnopolska społeczna kampania ekologiczna i pierwsza strona w polskim internecie, za pośrednictwem której stare elektronarzędzia możesz odesłać do recyklingu z domu lub firmy zupełnie za darmo. ekoGRATY.pl to ekologiczna inicjatywa sklepu industria24.pl oraz grupy All Sounds Allowed wspierana przez firmy Remondis oraz Electro-System.

Licytuj teraz: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=422497

Bądź eko -segreguj GRATY

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: ekograty.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także