Wykończenie dachu – rynny i podsufitki

Wykończenie dachu – rynny i podsufitki

Firma GAMRAT SA jest wiodącym producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu. Od przeszło 75 lat GAMRAT SA wspiera rozwój budownictwa infrastrukturalnego, produkując wyroby przeznaczone dla branży budowlanej. Czołowe miejsce wśród światowych producentów tworzyw sztucznych GAMRAT SA zawdzięcza kreowaniu trendów w branży, stawianiu na nowoczesne wzornictwo, a także aktywnemu reagowaniu na potrzeby naszych klientów.*

system rynnowy Gamrat Magnat

Dostępne w ofercie produkty GAMRAT SA łączą w sobie nowoczesny design, innowacyjną technologię i sprawdzone rozwiązania. Zostały stworzone z myślą o wygodzie, elegancji, pięknie i bezpieczeństwie wieloletniego użytkowania.

Kolor pod kontrolą - systemy rynnowe Gamrat Magnat

Systemy rynnowe Gamrat Magnat to systemy rynnowe nowej generacji, które wyróżniają się  wyjątkową wytrzymałością na promieniowanie słoneczne gwarantując trwały i głęboki kolor. Trwałość koloru potwierdza 12 letnia gwarancja producenta GAMRAT SA. Systemy rynnowe Gamrat Magnat zaprojektowane zostały z myślą o zmiennych warunkach atmosferycznych oraz w zgodzie z aktualnymi trendami w architekturze. W ofercie GAMRAT SA dostępne są systemy rynnowe Gamrat Magnat w kolorze – srebrnym, miedzianym, ceglastym, czarnym, zielonym, wiśniowym. Gamrat Magnat tworzą doskonałe zwieńczenie każdego obiektu, dodając mu smaku, elegancji, oddając charakter użytkownika – zarówno ogrodowych altanek, czy tarasów, małych budynków mieszkalnych, wymarzonych domów jednorodzinnych, jak również bloków, budynków użyteczności publicznej, obiektów handlowych i tytanów przemysłowych.

orynnowanie domy - system Gamrat Magnat

Sprawdzone na milionach dachów - systemy rynnowe Gamrat z PVC

Systemy rynnowe Gamrat z PVC to systemy zaprojektowane z myślą o wyjątkowo ciężkich warunkach atmosferycznych panujących m.in. w Polsce. Nie straszne im kwaśne deszcze, wysokie skoki temperatur, nawałnice, czy śnieżyce. Ich niezawodność tkwi w niezwykle wysokiej wytrzymałości na obciążenia mechaniczne oraz w klasycznym, sprawdzonym na milionach dachów rozwiązaniu – parabolicznym, głębokim kształcie rynny. Charakterystyczne wywinięcia dodatkowo wzmacniają i usztywniają rynny, zapewniając im tym samym długie i bezpieczne użytkowanie przez lata. W ofercie GAMRAT SA dostępne są 3 zaczerpnięte z natury kolory systemów Gamrat z PVC -  ciemnobrązowy, biały i grafitowy, doskonale wkomponowujące się w każdy obiekt zarówno ten o charakterze przemysłowym, komercyjnym, jak i mieszkaniowym.

 system rynnowy Gamrat z PVC - biały

Koniec wieńczy dzieło – podsufitki Gamrat

Podsufitki Gamrat stanowią doskonałe zwieńczenie idealnego dachu. Powstały z myślą o stworzeniu perfekcyjnego, zarówno estetycznego, jak i funkcjonalnego wykończenia okapu na zewnątrz budynku. Zapewniają odpowiednią wentylację (dzięki naprzemiennie stosowanym panelom pełnym i perforowanym) oraz zabezpieczają budynek przed przypadkowymi lokatorami, takimi jak ptaki, czy owady. Szeroka gama wybarwień, inspirowanych podobnie jak w przypadku systemów rynnowych naturą, daje ogromne możliwości stworzenia przemyślanej i spójnej całości. W ofercie dostępne są podsufitki imitujące drewno (delikatny jesion, wyrafinowany palisander, złoty i ciemny dąb, a także ognisty mahoń) oraz klasyczne (biały, kość słoniowa, brązowy i ciemnobrązowy oraz grafitowy), idealnie dopasowane do systemów rynnowych Gamrat Magnat i Gamrat z PVC. Podsufitki Gamrat nie wymagają dodatkowej konserwacji oraz malowania, a dzięki prostocie montażu są łatwe w instalacji.

podsufitka Gamrat

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą GAMRAT SA zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy www.gamrat.pl.

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także