Wykończenie poddasza – więcej niż okna

Wykończenie poddasza – więcej niż okna

Na stworzenie funkcjonalnego i komfortowego poddasza wpływa wiele elementów.

Akcesoria do okien dachowych

Firma Roto nieustannie dąży do tego, żeby kompleksowo zaprojektować całe poddasze. Pomoc w tej materii nie ogranicza się jedynie do szerokiego wyboru okien dachowych o najwyższej jakości i zróżnicowanego poziomu ich funkcjonalności, lecz sięga także po akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne do okien dachowych, które są najlepszym gwarantem:

  • ochrony przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzewaniem
  • pomieszczeń w czasie upałów,
  • zaciemnienia wnętrza,
  • ochrony przed insektami,
  • dopełnienia charakteru poddasza.

roleta do okna dachowegoakcesoria do okien dachowych

Spośród bogatego asortymentu: rolet standardowych i zaciemniających, żaluzji i moskitier oraz markiz znaleźć można rozwiązania na pojawiające się potrzeby i dodatkowo zapewnić wnętrzu aspekty kolorystyczne, które podkreślą jego charakter, tak by przebywanie na poddaszu było czymś więcej niż zaspokajaniem poczucia estetyki. Przebywanie na poddaszu z Roto staje się rzeczywistym artystycznym doznaniem.

Schody strychowe

Roto oferuje również gotowe do montażu schody strychowe, które spełniają wszelkie wymagania techniczne i warunki bezpieczeństwa. Posiadają niemiecki znak jakości TÜV oraz bezpieczeństwa GS, a te są jednoznacznym potwierdzeniem ich najwyższej jakości. Wyróżniają się najwyższą - 4 klasą infiltracji powietrza oraz potwierdzoną badaniami Instytutu IFT Rosenheim wysoką termoizolacją.
Właśnie dzięki takim cechom jak - doskonała jakość wykorzystanych materiałów oraz wnikliwa kontrola jakości wyrobów podczas produkcji, schody strychowe Roto służą bezawaryjne przez długie lata.

schody strychowe drewnianeschody strychowe aluminiowe

Schody strychowe dostępne są w wersji drewnianej oraz aluminiowej – od podstawowych modeli, poprzez modele premium zdalnie sterowane, aż po rozwiązania umożliwiające wyjście na dach płaski. Ich nadrzędnym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz ułatwienie pełnokomfortowej komunikacji z poddaszem.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także