Wyróżnienie Jubileuszowe TERAZ POLSKA dla Fakro

0
Gala konkursu "Teraz Polska"
Podczas XXVI gali konkursu "Teraz Polska", Wyróżnienie Jubileuszowe otrzymało Fakro. Firmę nagrodzono za całokształt działalności.

Firma Fakro otrzymała Wyróżnienie Jubileuszowe TERAZ POLSKA za całokształt działalności.

Firma Fakro w tym rok obchodzi dwudziestopięciolecie istnienia. Przez ten czas mała rodzinna firma z Nowego Sącza stała się drugim na świecie producentem okien dachowych. Innowacyjne produkty i rozwiązania oraz dbałość o ciągły rozwój, przesądziły o tym, że firma zdobyła zaufanie klientów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Potwierdzeniem jakości jest też Wyróżnienie Jubileuszowe TERAZ POLSKA. Gala wręczenia wyróżnień konkursu „Teraz Polska” odbyła się 30 maja w Teatrze Wielkim w Warszawie.
– Satysfakcjonujący jest fakt, że Kapituła Konkursowa doceniła 25 lat innowacyjności FAKRO. Przez lata naszej działalności odpowiadaliśmy na potrzeby rynku, a nawet więcej, staraliśmy się wyprzedzić oczekiwania klientów. Wiemy, że innowacyjność jest kluczem do eksportu oraz przyczynia się do wzrostu polskiej gospodarki. Dlatego też wspieramy także małe, innowacyjne przedsiębiorstwa – podsumowuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu, który odebrał Wyróżnienie Jubileuszowe „Teraz Polska”.
Podczas gali wręczono także 15 nagród w kategorii Produkty oraz osiem w kategorii Usługi.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także