XI Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej zakończone

XI Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej zakończone

Zima to czas, kiedy branża budowlana chętnie się integruje. Budowlańcy z przyjemnością uczestniczą w konferencjach, szkoleniach,a także w zawodach sportowych.

XI Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanejzwycięzcy zawodów

Dlatego firma Fakro stwarza warunki dla integracji tego środowiska organizując m. in. Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej.

W tym roku odbyły się one już po raz jedenasty. 23 lutego 2013 r. na stoku Jaworzyny Krynickiej do sportowej rywalizacji stanęło około 60-ciu zawodników. Rywalizowali oni w trzech grupach: dzieci, kobiety i mężczyźni.
W grupie kobiet i mężczyzn przewidziano dwie klasyfikacje: wg. rzeczywistego czasu przejazdu oraz wg czasu skorygowanego o przelicznik wiekowy. Oprócz rywalizacji indywidualnej była również rywalizacja drużynowa, która zawsze dostarcza wszystkim uczestnikom wiele emocji. W tym roku drużynowo prym wiodła Politechnika Krakowska. Pozostałe wyniki sportowej rywalizacji można sprawdzić na stronie internetowej.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z organizacji i przebiegu samych zawodów i obiecali, że chętnie stawią się do rywalizacji w przyszłym roku. Dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma Fakro zapewnia, że w kalendarzu 2014 roku tej imprezy nie zabraknie.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także