XI Targi Budowlane Budowa Remont Dom

XI Targi Budowlane Budowa Remont DomMurator EXPO - organizator największych na Mazowszu imprez targowych i wystawienniczych urządza w dniach 11-12 października br. na warszawskim Torwarze już po raz jedenasty Targi Budowlane - Budowa Remont Dom.

Już po raz jedenasty swoje wyroby i usługi zaprezentują producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe, firmy wykonawcze i doradztwa technicznego, instytucje finansowo-ubezpieczeniowe. Ponadto, przedstawione będą dostępne na rynku produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych, które w znaczący sposób warunkują jakość i prawidłowe funkcjonowanie nowoczesnych domów.

Nazwa targi pojawiająca się w tytule imprezy ma szersze od tradycyjnego znaczenie, część wystawiennicza stanowi bowiem tylko jeden z elementów całości. Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów działa Targowe Centrum Bezpłatnych Porad, w którym porad udzielają wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką: architekci, styliści, doradcy finansowi, prawnicy, inżynierowie budownictwa, projektanci instalacji i specjaliści ds. wentylacji. Równie ważny jest program wydarzeń towarzyszących - spotkań, prelekcji, konferencji, warsztatów. Program wydarzeń towarzyszących Targom, jak zwykle i tym razem, jest ściśle związany z aktualnymi zagadnieniami ważnymi dla budujących, modernizujących czy też remontujących swój dom. XI edycję Targów zdominują tematy racjonalnego wykorzystania energii oraz finansowania inwestycji kredytem hipotecznym.

Czy warto oszczędzać energię, jak jej odpowiedzialnie używać będzie można dowiedzieć się w stoiskach wystawców. Tu też zainteresowani wybiorą energooszczędne urządzenia i materiały budowlane, zaś w salach wykładowych dowiedzą się jakie stosować nowoczesne rozwiązania techniczne, by obniżyć ilość zużywanej energii. Równie interesująco zapowiada się intensywny kurs kredytów hipotecznych, w którym analitycy finansowi, prawnicy i doradcy podatkowi zarówno w punkcie konsultacyjnym, jak i w czasie seminariów w sali wykładowej objaśniać będą zasady budowy zdolności kredytowej i wiarygodności finansowej, zreferują mocne i słabe strony oferty kredytowej banków działających na polskim rynku, wskażą prawa kredytobiorcy. W czasie indywidualnych spotkań doradcy finansowi określą najbardziej korzystną ofertę kredytową - dopasowaną do indywidualnych możliwości i potrzeb, przeprowadzą symulację wysokości i warunków kredytu odpowiadających konkretnej sytuacji.

Na Targach odbędą się trzy bardzo ważne, środowiskowe wydarzenia: eliminacje do Glazurniczych Mistrzostw Polski dla województw: mazowieckiego, podlaskiego i łódzkiego oraz inauguracja III edycji kampanii "Ciepło jest ulotne..." Stowarzyszenia "Kominy Polskie", a także oficjalne ogłoszenie wyników dorocznego Konkursu Towarzystwa Urbanistów Polskich.

XI Targi Budowlane Murator EXPO będą prawdziwą edycją premier.

Drugiego dnia Targów zostaną wręczone nagrody laureatom konkursów: na najlepszą witrynę internetową - "Przyjazna Witryna" oraz Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa - "Złoty KASK". Celem konkursu "Przyjazna Witryna", której organizatorem jest Wydawnictwo Log InMedia grupa e-budownictwo.pl oraz Murator EXPO jest wyłonienie najlepszej witryny WWW oraz popularyzacja i promocja najlepszych stron internetowych w branży budowlanej.

Targi można zwiedzać:
11 października w godzinach 10.00-18.00
12 października w godzinach 10.00-17.00
Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 12 zł, bilet rodzinny (rodzice + dwoje dzieci) - 18 zł. Dzieci do lat 10 wchodzą na teren targów bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Murator EXPO

Polecamy Ci również

Zobacz także