XIX Jesienna Giełda Budownictwa

Kolejna edycja Jesiennej Giełdy Budownictwa była organizowana pod hasłem – "Najlepszym inwestorem jest klient indywidualny". To odpowiedź na zastój w inwestycjach i budownictwie mieszkaniowym, realizowanych na Śląsku przez dużych inwestorów strategicznych. Receptą na zastój i zapaść jest dzisiaj indywidualny inwestor.

goście zwiedzający GiełdęOrganizatorzy zaprosili do udziału w targach producentów i handlowców, którzy są zainteresowani kontaktami z ludźmi budującymi domy jednorodzinne lub remontującymi mieszkania. W bliskim sąsiedztwie targów mieszka ponad 4 miliony ludzi. To rynek konsumencki, który musi zwrócić uwagę nawet największych firm w branży budowlanej.

Zakres tematyczny targów: pokrycia i konstrukcje dachowe, konstrukcje drewniane, schody, okna, żaluzje, rolety, piece, kominki,  kostkę brukową, beton komórkowy, dźwigi osobowe i towarowe, samochody. Będzie można również spotkać się z wykonawcami domków jednorodzinnych, pracowniami projektowymi oraz wydawnictwami branżowymi.XIX Jesienna Giełda Budownictwa
W tym roku po raz drugi organizowane są również Śląskie Targi Nieruchomości "ŚTN". Można było zapoznać się z ofertą biur nieruchomości oraz specjalnym kredytem mieszkaniowym banków. W tym roku ponownie wystawiła się będzie Agencja Mienia Wojskowego z Krakowa, która zajmuje się zagospodarowaniem zbędnych dla wojska nieruchomości.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Zdjęcia: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także