XVI Gala Dekarska I XVI Dzień Dekarza w Łodzi

XVI Gala Dekarska I XVI Dzień Dekarza w Łodzi

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy już po raz 16 zaprasza na wspólne Obchody Święta Dekarzy. W tym roku świętować będziemy w ŁODZI wraz z Oddziałem Łódzkim PSD. Jako, że dzień ten jest jedyną okazją w roku  do spotkania się w takiej odświętnej atmosferze liczymy, iż spotkamy się w licznym gronie gości z branży dekarskiej. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i z pewnością nie będziecie się nudzili!

Gala DekarskaŁódź to miejsce gdzie historia nieustannie miesza się z teraźniejszością, gdzie stare fabryki zyskują nowe życie i pełnią ważne funkcje w krajobrazie miasta aktorów z Łódzkiej filmówki można spotkać spacerujących ulicą Piotrkowską i rozmawiających z ludźmi. Na tych właśnie elementach oparliśmy Nasz Dzień Dekarza i temat przewodni wydarzenia. Łódź Fabryczna będzie Nam towarzyszyła podczas pikniku a Łódź filmowa podczas wieczornej Gali.

P jak PIKNIK PSD czyli Dzień Dekarza w plenerze

Podczas pikniku Nasi Partnerzy Wspierający  przygotowali dla Dekarzy wiele atrakcji. Zadbamy o Wasze dusze i ciała. Będziecie mogli zobaczyć nowości w pokryciach dachowych na stoiskach u Naszych Partnerów, zabierzemy Was w podróż po Łodzi Fabrycznej, dotkniemy historii w Pałacu Poznańskiego i dumnie z orkiestrą przemierzymy ulicę Piotrkowską – serce Łodzi skąd zabytkowym tramwajem powrócimy do Starej Manufaktury przemienionej w oryginalny Hotel Andel’s. 

Piknik rozpoczniemy o godzinie 11.00 Mszą Świętą dla Dekarzy poprowadzoną przez Kapelana PSD Księdza Grzegorza Jaszczyka.

G jak Gala Dekarska

XVI GALA DEKARSKA POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DEKARZY odbędzie się
w zabytkowej Manufakturze włókienniczej, która zyskała ponowne życie i została przekształcona
w nowoczesny i oryginalny hotel ANDEL’S. Wieczór w tematyce Łodzi filmowej poprowadzi Prezenter Radia Łódź a podczas samej Gali czeka na Was wiele atrakcji. Przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, upominków i prawdziwą ucztę dla podniebienia. Nie może Was zabraknąć na tym wydarzeniu!

Program Dnia Dekarza i Gali Dekarskiej pojawi się na stronie internetowej www.dekarz.com.pl
w dniu 1 czerwca 2015 r.

­

Masz pytania ? Napisz a.deran@dekarz.com.pl

Zadzwoń: 503 123 908

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: PSD

Polecamy Ci również

Zobacz także