Zapraszamy na Budmę

Zapraszamy na Budmę

Grupa e-budownictwo.pl zaprasza na Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma.

Grupa e-budownictwo.pl zaprasza na targi Budma, w dniach 29-31. stycznia. Spotkanie z nami to okazja to rozmów, inspiracji i poznania naszych portali, w których od ponad 10 lat doradzamy jak budować – od projektu, przez izolacje i instalacje, po dach. Nie zapominamy też o wykończeniu i aranżacji wnętrz oraz ogrodu.

Przegląd Dachowy e-dach.plNa naszym stoisku będzie można również zapoznać się z publikacjami Grupy e-budownictwo, przeznaczonymi dla wszystkich, którzy planują budowę lub remont domu, a także dla dekarzy i przedstawicieli różnych branż budowlanych. W naszych publikacjach prezentujemy najnowsze technologie, praktyczne porady i informacje, pozwalające dokonać świadomych wyborów podczas budowy i urządzania domu.
Proponujemy Przegląd Dachowy e-dach.pl, Poradniki Dachowe, a także serię praktycznych poradników, poświęconych oknom, instalacjom grzewczym oraz oczyszczalniom ścieków.

Serdecznie zapraszamy – pawilon 7, stoisko 7.

Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 2Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 3Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 4Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 5

Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 6Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 7Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 8Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 9

   Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 10    Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 11      Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 12

          Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 13      Zapraszamy na Budmę - zdjęcie 14

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także