Zapraszamy na VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy
Zapraszamy na ósmą edycję Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

Zapraszamy na VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, które odbędą się w dniach 2-5 lutego 2016 r. w Poznaniu, podczas targów BUDMA.

Podczas Mistrzostw, dekarze do lat 26, będą rywalizować w trzech kategoriach: dachy strome, dachy metalowe i dachy płaskie. Mistrzostwa Młodych Dekarzy to najciekawsza inicjatywa podejmowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Uczestnicy zawodów kształcą się przez cały rok w celu wykonania dachów zgodnie ze sztuką dekarską. Zdobyte przez nich umiejętności będzie można podziwiać przez dwa dni.
Mistrzów Polski Młodych Dekarzy poznamy 4 lutego 2016 r., podczas XV Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Dla wszystkich uczestników wydarzenia PSD wraz z Partnerami przygotowało cenne nagrody rzeczowe. Spośród uczestników Mistrzostw zostanie wyłoniona reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które w 2016 r. odbędą się w POLSCE (w dniach 25-29 października).
Mistrzostwa to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także okazja do spotkania się przedstawicieli większości firm dekarskich z Polski oraz producentów wiodących materiałów budowlanych.

Zapraszamy
2-5 lutego 2016 r., Poznań, Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA, hala numer 7

 


Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Polecamy Ci również

Zobacz także