Zestaw dachówkowy

Zestaw dachówkowy

Przez cały wrzesień 2010 r., każdy kto zakupi odpowiednią ilość oryginalnych materiałów Braas do budowy swojego wymarzonego dachu, otrzyma specjalny promocyjny zestaw.

W najnowszej promocji konsumenckiej Braas, każdy kto zakupi dach wygrywa i to potrójnie. Marka Braas to gwarancja pięknych i funkcjonalnych dachówek cementowych. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne kolory i formy, jak i te o nowoczesnym designie. Po drugie – we wrześniowej promocji pewna jest nagroda – jest to dachówkowy zestaw grillowy – grill, węgiel, podpałka i zapałki. Po trzecie, wczesnojesienna dachówka to świetna okazja do towarzyskiego spotkania i najlepszy moment, by pochwalić się domem oraz świeżo położym dachem. 

Zestaw dachówkowy - zdjęcie 1

Jak wygrać – to proste!
Aby cieszyć się zestawem grillowym, należy we wrześniu 2010 r. kupić przynajmniej 120 m² dachówki Braas i nie mniej niż dwa oryginalne akcesoria spośród: membran dachowych (m.in. ekologiczna i energooszczędna Divoroll Clima +S lub profesjonalna Divoroll Maximum S), taśm do obróbek (Wakaflex lub Easy Flash) lub taśm pod gąsiory (m.in. Figaroll lub Metalroll). Wraz ze sprzedawcą należy wypełnić specjalny kupon oraz potwierdzić zakup materiałów. Wtedy pozostaje tylko przesłanie kuponu pod wyznaczony adres i czekanie na gwarantowaną wygraną – dachówkowy zestaw.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Braas

Polecamy Ci również

Zobacz także