Zimowe szkolenia

Zimowe szkolenia - zdjęcie 1Na początku lutego grupa blisko 50 dekarzy z rejonów centralnej i południowej Polski miała okazję uczestniczyć w dwóch szkoleniach organizowanych przez marki RuppCeramika i Braas. Dwudniowe spotkania zapoczątkowały tegoroczny okres szkoleniowy dla dekarzy z całego kraju.

Na spotkanie do Nowego Targu i Jarmontówka zaproszono dwie grupy dekarzy i przedstawicieli firm wykonawczych z okolic Sieradza i Opola. Dwudniowe spotkania szkoleniowe były poświęcone głównie sprawom organizacyjnym i prezentacji nowych produktów, które w najbliższych miesiącach pojawią się na rynku. Uczestnicy zapoznali się z dachówką Sirius 13 - nowością produktową marki RuppCeramika, prezentowaną podczas tegorocznych targów Budma w Poznaniu. Udoskonalony model dachówki zyskał nowe wymiary, a dekarzy w szczególności interesowały jego parametry techniczne.

Ponadto zaprezentowano nową paletę barw popularnego modelu Rubin. Dotychczasowa oferta wzbogaciła się o dwa kolory - buk i czarny brylant. Szkolenie w Jarmontówku było także okazją do wyróżnienia jednego z dekarzy, który wykazał się największą liczbą wykonanych inwestycji w danym regionie. Pan Henryk Labisz z Opola otrzymał wyrazy podziękowania i pamiątkowy dyplom od przedstawicieli marek RuppCeramika i Braas za udaną współpracę i promowanie solidnego dekarstwa. Zimową aurę udało się też wykorzystać na integracyjne spotkania przy grillu. Tęgi mróz i śnieg doskonale wpisały się w liczne atrakcje, jakie czekały na uczestników szkolenia. Wszyscy brali udział w kuligu, a co odważniejsi mieli okazję zmierzyć się z mocą śnieżnych skuterów.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Braas, RuppCeramika

Polecamy Ci również

Zobacz także