Złota Rynna – zakończenie promocji

Złota Rynna – zakończenie promocji

30 listopada 2006 r. do urn wpadły ostatnie kupony wypełnione przez dekarzy kupujących i montujących system PVC Plastmo. Jeszcze przed Mistrzostwami Świata Dekarzy znane było nazwisko osoby, która trafiła na konkursową Złotą Rynnę.

Złota Rynna. Od lewej: Robert Wrona dekarz- zwycięzca, Marek Lewandowski – właściciel firmy JAK, Stanisław Mirecki – prezes Plastmo Polska.Okazało się, że 15 milionowy metr rynny Plastmo trafił w ręce dekarza pracującego w firmie JAK, Roberta Wrony – zwycięzca konkursu znalazł ją w partii białych rynien, które miał wykorzystać na prowadzonej inwestycji w Olsztynie. Jakież było jego zdziwienie gdy wśród białych rynien znalazł rynnę wyglądającą zupełnie inaczej. Teraz już wie, że dzięki temu szczęśliwemu zakupowi wyjedzie z żoną na upragnione wakacje. 

Konferencja Prasowa Plastmo

konferencja prasowa PlastmoW trakcie XIX Dekarskich Mistrzostw Świata odbyła się konferencja prasowa firmy Plastmo Polska. Temat konferencji poruszał zagadnienia bieżące firmy. Zainteresowanie wzbudziła informacja o zwycięzcy Złotej Rynny, który z uwagi na rozpoczętą inwestycję nie mógł się na konferencji pojawić. W trakcie konferencji prezes Plastmo Stanisław Mirecki podziękował zarządowi PSD za przychylne ustosunkowanie się do propozycji Plastmo dotyczącej wprowadzenia konkurencji montażu rynien do zadań wykonywanych w trakcie mistrzostw. Dzięki poparciu PSD, inicjatywa Plastmo została przychylnie rozpatrzona przez IFD i montaż systemów metalowych i z PVC został dodany do programu zawodów. Ze swojej strony pan Stanisław Dudek, w imieniu zarządu PSD podziękował Plastmo Polska za udział w mistrzostwach w formie sponsora generalnego oraz za przygotowanie materiału do zawodów. Na końcu konferencji odbyła się dyskusja o systemach metalowych i PVC. Obydwa rodzaje rynien są bowiem od kilku lat w ofercie Plastmo, przez co uniwersalność zastosowań tych produktów jest obecnie bardzo duża.
medal dla sponsorów

Gala Dekarska

Podsumowaniem Mistrzostw Świata Dekarzy oraz Światowego Kongresu Dekarzy było uczestnictwo w Gali Dekarskiej, na której zostały ogłoszone wyniki zawodów.
Podsumowaniem gali było wręczenie sponsorom strategicznym podziękowań za uczestnictwo w zawodach oraz medali.

 

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Plastmo

Polecamy Ci również

Zobacz także