Złote Medale dla Fakro

Złote Medale dla Fakro

Złoty Medal Targów PoznańskichW tym roku aż dwa produkty zostały wyróżnione prestiżową nagrodą – Złotymi Medalami Targów Poznańskich.

Nagrodzone produkty to markiza elektryczna AMZ Solar oraz ognioodporne schody segmentowe LMF. Wręczenie Złotych Medali odbędzie się 29 stycznia, podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA.

Markiza elektryczna AMZ Solar łączy skuteczną ochronę poddasza z wygodą użytkowania. Markiza zapewnia osiem razy lepszą ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń na poddaszu, w porównaniu z tradycyjnymi zasłonami. Jednocześnie nie ogranicza dostępu naturalnego światła, ani nie przesłania widoków. Markiza AMZ Solar może być sterowana pilotem lub obsługiwana w trybie automatycznym.

markiza elektryczna AMZ Solarschody strychowe LMF

Schody LMF to strychowe schody segmentowe. Wyróżniają się najwyższą na rynku klasą odporności ogniowej. Zabezpieczają przed przedostawaniem się ognia i dymu zarówno od strony pomieszczenia, w którym się znajdują, jak i strychu, przez okres 120 minut (El2+120 min wg EN 13501-2). Dzięki temu mogą być montowane również w budynkach o podwyższonych wymaganiach związanych z ochroną przeciwpożarową.

Produkty nagrodzone Złotymi Medalami, wyróżnieniem przyznawanym przez wybitnych specjalistów reprezentujących różne środowiska branży budowlanej, wezmą udział w konkursie dla publiczności „Wybór Konsumenta” – zapraszamy do głosowania. Konkurs jest organizowany na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA 2013.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także