Zapytanie ofertowe

AHI Roofing

Producenci / Importerzy

ul. Modularna 3a/49, 02-238 Warszawa, mazowieckie

AHI Roofing
Oceń firmę
3,79 / 19 głosów
Dodany 15.01.2009, 14:34
Oferta Opis Galeria

Firma Gerard Roofing opracowała pierwsze dachówki stalowe na świecie. Wraz z doświadczeniem zdobyła wiedzę i umiejętności, dzięki którym jakość produktów sprawia, że można być spokojnym o bezpieczeństwo swojego domu nawet w obliczu najbardziej gwałtownych żywiołów.

Dachówka Gerard SENATOR® - wybierana jest przez klientów ceniących wyszukaną angielską elegancję a także wyjątkową harmonię dachu i elewacji budynku. Niepowtarzalne połączenia kolorów oraz klasyczny kształt gontu bitumicznego daje pełny efekt ekskluzywności i oryginalności. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji dachówka SENATOR® gwarantuje najwyższą jakość i trwałość dachu.

Dachówka Gerard SENATOR®

Dachówka Gerard CORONA®

Dachówka Gerard CORONA® - do złudzenia przypomina gont drewniany. Jak twierdzi wielu zakopiańskich architektów jest obecnie najkorzystniejszym pokryciem zastępującym tradycyjny gont. Koszty eksploatacyjne CORONY®< kształtują się korzystnie, gdyż trwałość dachu pokrytego tym profilem dorównuje trwałości dachówki ceramicznej, a w odróżnieniu do gontu drewnianego nie wymaga kosztownej impregnacji co kilka lat. Doceniają ją właściciele domów stylizowanych na staropolskie z całego kraju.

Dachówka Gerard CLASSIC®- to tradycyjny kształt dachówki ceramicznej (marsylki). Ze względu na swój niewielki ciężar nie wymaga dużych przekrojów i gęstych rozstawów krokwi jak dużo cięższe dachówki ceramiczne czy cementowe. Pozwala to zaoszczędzić cenne drewno i pieniądze. W przypadku, gdy wykonuje się nadbudowę istniejącego budynku lub wymianę ciężkiego zniszczonego pokrycia na nowe dachówka GERARD Classic® wspaniale dopasowuje się do tradycyjnej architektury. Bardzo popularna w starych częściach wielu miast Polski.

Dachówka Gerard CLASSIC®
Dachówka Gerard ROMAN®

Dachówka Gerard ROMAN® - to nowość w ofercie AHI Roofing. Klasyczny kształt wysokiej dachówki klasztornej sprawia wrażenie ciężkiego pokrycia ceramicznego. Cienie układające się na falach dachówki nadają dachowi wytwornego wyglądu. Zdobył już uznanie na południu Europy: szczególnie we Włoszech i Francji. Jej waga wynosi tylko 8 kg/m².

zdjęcie 6Dachówka Gerard HERITAGE II® - to kolejna nowość w ofercie AHI Roofing. Kierowana do klientów ceniących sobie wygląd dachówki "karpiówki". Dodatkowe przetłoczenie na grzbiecie panelu wzmacnia jego strukturę i dodaje wrażeń estetycznych. Stosowana często na starych dachach jako zamiennik ciężkiej dachówki ceramicznej.

Dachówki GERARD ROOFS® wykonane są z najwyższej jakości blachy stalowej, galwanizowanej przez zanurzenie w stopie aluminiowo-cynkowym /Al-Zn/. Trwałość tak zabezpieczonej blachy w porównaniu ze zwykłą blachą ocynkowaną wydłuża się ok. 2,5-krotnie, eliminując ryzyko przedwczesnego starzenia się, niszczenia i przecieków.

Wykonane kolejno, obustronne zabezpieczenia warstwą epoksydową zwiększają jej odporność na korozję i uszkodzenia. Lakier akrylowy na bazie żywic tworzy całkowicie nieprzepuszczalną barierę dla wilgoci, tworząc jednocześnie grunt dla unikalnego i niespotykanego w żadnym innym systemie naturalnego kruszywa skalnego, zabezpieczonego ponownie lakierem akrylowym z domieszką algicydów, która chroni przed porastaniem mchem. Stosowane na dachówkach kruszywo to naturalny kamień wydobywany w Nowej Zelandii, a więc bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Jest najskuteczniejszą warstwą ochronną i naturalną "zaporą" dla agresywnego środowiska, które najczęściej powoduje starzenie się powłok zabezpieczających blachę.

Kruszywo bardzo skutecznie wycisza upadające krople deszczu, a także chroni panele przed uszkodzeniami w czasie transportu i montażu, wyklucza ryzyko zarysowania powierzchni panelu podnosząc jednocześnie walory estetyczne dachu.

Kruszywo powoduje bardzo łagodne załamanie światła i przyjemny odbiór koloru. Matowa i porowata powierzchnia powoduje, że dach pokryty tymi dachówkami nie nagrzewa się do bardzo wysokich temperatur. Zarówno ta zaleta, jak też niewielkie moduły dachówek powodują, że nie powstają niebezpieczne dla mocowania naprężenia związane z rozszerzalnością stali.

Mały wymiar modułu i symetryczność fali dachówki pozwalają na uzyskanie bardzo dużej efektywności materiału. Dla inwestora jest to jednoznaczne ze zmniejszeniem odpadów nieużytkowych do 3%.

W odróżnieniu od wszystkich innych blaszanych pokryć dachowych, z dachówek GERARD ROOFS - nie zsuwa się w czasie odwilży śnieg, co często powoduje "obrywanie" rynien i szkody z tym związane.

Niekwestionowaną zaletą tych dachówek jest ich lekkość. Ciężar 1 m² wynosi zaledwie 7 kg, jest to dach ok. 6-krotnie lżejszy od typowego dachu ceramicznego czy cementowego.

Wszystkie typy w/w dachówek można stosować na dachach, na których minimalnym kąt nachylenia połaci wynosi 17°, a pionowe płaszczyzny mansard i tzw. wole oko nie są przeszkodą w ich stosowaniu.

Każdy z wymienionych typów dachówek stanowi kompletny system, wyposażony w gąsiory okrągłe i kalenice, wiatrownice, boczne i płaskie obróbki blacharskie, wywietrzniki dachowe i inne elementy umożliwiające przykrycie dowolnie skomplikowanych połaci bez konieczności sięgania po inne materiały obróbkowe.

Wszystkie z w/w systemów są produkowane wg tej samej technologii i w oparciu o te same surowce, jednak każdy z nich posiada odrębny styl i charakter, pozwalający na indywidualny dobór i nadanie budynkowi oryginalnego wyglądu.

AHI Roofing jest wiodącym światowym producentem dachówek stalowych z naturalnym kruszywem skalnym. Postęp, jaki poczyniono dzięki nieprzerwanej od ponad 50 lat produkcji oraz pracom badawczo-rozwojowym nad dachówkami, zapewnia właścicielom domów ochronę i bezpieczeństwo, jakich potrzebują dla swoich rodzin.

Z oferowanego asortymentu stylów i kolorów pokryć dachowych można czerpać inspirację do stworzenia projektu domu marzeń. Bez względu na to, czy dach ma być duży, czy mały, zespół Gerard Roofing chętnie pomaga w podjęciu właściwej decyzji.

W Polsce asortyment pokryć dachowych Gerard Roofs jest dostępny od 1991 roku. Jesteśmy więc jedyną firmą w tym segmencie rynku mogącą poszczycić się już ponad 15-letnim doświadczeniem w naszym kraju.

Heritage II rosso Gerard Sapphire_tiles
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
PKB Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres

Piłsudkiego 4

05-120 Legionowo

mazowieckie

BIZEA Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres

Julianowska 35

05-500 Piaseczno

mazowieckie

RUBB

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Starowiejska 232/234

08-110 Siedlce

mazowieckie

RUBB jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i montażu…

Zobacz także