DACH PROFIL SP. Z O.O.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Białołęcka 231, 03-253 Warszawa, mazowieckie

Oceń firmę
4,14 / 7 głosów
Dodany 15.01.2009, 14:33
Opis
Firma DACH PROFIL powstała w 1997 roku. Dyrektorem firmy jest Robert Petryka. Siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Stanisława Kostki Potockiego 11, główny magazyn, centrum logistyczne i punkt sprzedaży detalicznej znajdują się na ulicy Białołęckiej 231. Oprócz tego Dach Profil posiada punkty sprzedaży detalicznej w Warszawie na ulicy Puławskiej 386 i w podwarszawskich Jankach ul Wspólna 1. Nowopowstały dział nieruchomości także ma siedzibę na Białołęce. Zajmujemy się dystrybucją produktów największych firm z branży budowlanej. Specjalizujemy się w materiałach do krycia dachów (blachodachówki PLANNJA, dachówki cementowe IBF, gonty bitumiczne ISOLA, papy bitumiczne BAUDER, dachówki ceramiczne RuppCeramika), ale oferujemy również kompletne systemy orynnowania firm PLANNJA SIBA, MARLEY i NICOLL, okna drewniane URZĘDOWSKI, okna do poddaszy firm VELUX i FAKRO, drzwi i bramy HÖRMANN, materiały izolacyjne URSA oraz tynki elewacyjne TERRANOVA. Można także zamówić na wymiar więźbę dachową impregnowaną.

W każdym punkcie sprzedaży, na podstawie projektu dachu, handlowcy dysponujący nowoczesnymi metodami optymalizacji wykonają ofertę dokładnie dopasowaną do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Jeżeli wymagają tego warunki dokonamy obmiaru dachu z natury i przygotujemy ofertę, a później jedna z kilku autoryzowanych ekip dekarskich zamontuje dach dając pisemną gwarancję.

Adresy punktów sprzedaży

Nowopowstały dział nieruchomości zajmuje się pozyskiwaniem działek budowlanych i budową domów jednorodzinnych w gminach podwarszawskich.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
ART-MAX

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Rajec szlachecki 157

26-613 Radom

mazowieckie

Witam. Oferujemy najwyzszej klasy pokrycia dachowe. Jestesmy…

Adres Opis

Dunikowskiego 18

05-501 Piaseczno

mazowieckie

Rodzinna Mała Firma Transportowa w Piasecznie koło Warszawy.Jestem…

F.H. DACH-BUD Kamil Lewandowski

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Ul. kościuszki 8

09-200 Sierpc

mazowieckie

Zobacz także