Zapytanie ofertowe

DECRA

Producenci / Importerzy

Ul.łaska 169/197, 98-220 Zduńska wola, łódzkie

DECRA
Oceń firmę
3,21 / 14 głosów
Dodany 15.01.2009, 14:34
Oferta Opis

Dachy Decra? to ekskluzywne lekkie pokrycie dachowe nawiązujące estetyką do pokryć takich jak : dachówka ceramiczna, dachówka cementowa, dachówka glazurowana, gont drewniany, łupek. Dzięki połączeniu najwyższej trwałości z małym ciężarem własnym system Decra doskonale nadaje się na remont dachu, w tym na dachy obiektów zabytkowych. Lekki dach Decra? można stosować na lekkie konstrukcje dachowe, budynki szkieletowe, domy drewniane. Chętnie stosowany na domy jednorodzinne, rezydencje, budynki developerskie. Przeznaczony jest również na takie budynki jak: hotel, restauracja, pensjonat i inne budynki w których liczy się wysoki standard i jakość. Dach, którego pokrycie stanowi Dachówka Decra, ma bardzo wysoką trwałość użytkową. Przewiduje się, że nie będzie wymagało konserwacji przez minimum 60 lat. Pomimo, że lekki, dach Decra (ok. 7kg/m?) ma znakomitą odporność na działanie huraganowych wiatrów. Dachówka Decra potwierdziła swoje znakomite własności w różnorodnych klimatach: w Europie, od krajów skandynawskich po kraje Śródziemnomorskie.

Decra? Elegance Acoutic Power charakteryzuje się unikalnym akustycznym systemem wygłuszenia - stanowią go dwa najwyższej jakości rdzenie stalowe połączone warstwą wygłuszającą. Estetyka serii Elegance przejawia się m.in. od satynowego grafitu przez błyszczący czarny i bordeaux. Pisemna gwarancja 45 lat dostępna na stronie gwarancje.icopal.pl

Dostępne kolory: błysk - Złoto, Miedź, Czarny, Bordeaux; satyna - Grafit, Kasztanowy, Terakota.

Decra?Classic nawiązuje kształtem do klasycznych dachówkowych pokryć dachowych, lecz jest ponad 7 razy lżejsza. Kolorowa ceramiczna posypka na wierzchu produktu łagodnie rozprasza i nadaje pokryciu naturalny wygląd. Posypka gwarantuje również skuteczną ochronę tłumiąc odgłosy np. opadów deszczu.

Dostępne kolory: czerwony, czerwony rustykalny, teak, grafit, szary rustykalny, zielony.

Decra? Stratos przypominająca pokrycie z gontu drewnianego. Tak jak każda Decra? jest materiałem pokryciowym składającym się z jedenastu różnego rodzaju specjalistycznych powłok. Specjalny sposób mocowania dachówek sprawia pewne zabezpieczenie przed silnymi wiatrami, gradem itp.

Dostępne kolory: grafit, szary, pepperstone, teak, antracyt.

Decra? Oberon dzięki zróżnicowanej głębokości dachówki nabiera intrygującej przestrzennej formy.

Dostępne kolory: szary cieniowany, teak cieniowany.

System szkoleń w Centrum Treningowym ICOPAL dotyczący pokrycia Decra? obejmuje przeprowadzenie teoretyczno-praktycznych treningów w zakresie montażu pokryć dachowych w technologii Decra? . Stałym elementem znajdującym się na terenie Centrum jest model dachu, na którym wykonawcy ćwiczą m.in. wykonywanie obróbek dachowych. Na życzenie klienta Icopal przeprowadza spotkania w czasie montażu pokrycia Decra? mające na celu pomoc w rozwiązaniu problemów technicznych.

APROBATY, CERTYFIKATY

  • System Jakości ISO 9001, produkowana w Belgii i Danii w oparciu o system zarządzania jakością.
  • produkowana w Belgii i Danii w oparciu o system Zarządzania ochrona środowiska.
  • Aprobata Techniczna ITB AT?15?5943/2003. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Jednostka notyfikowana, nr notyfikacji UE 1488; Raporty Klasyfikacji NRO, NP?534.1/06/ZM, NP?534.2/06/ZM Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Jednostka notyfikowana, nr notyfikacji UE 1488. System Dachowy Decra? jako jedyne pokrycie w swojej klasie posiada certyfikowane rozwiązanie techniczne na nierozprzestrzenianie ognia wg instrukcji ITB.
  • Certyfikat Europejski, Decra? jako pierwsze pokrycie w swojej klasie uzyskała znak CE. Jednostka notyfikowana BBRI ( Belgia Building Reaserch Institute), nr notyfikacji 1136 w Belgii.
  • Red Book - publikowana jest przez Loss Prevention Certification Board (Komitet ds. Certyfikacji Rozwiązań Zapobiegających Stratom); wymienione są tu wszystkie produkty oraz usługi zatwierdzone jako bezpieczne pod względem przeciwpożarowym, chroniące przed włamaniem i wandalizmem, a jednocześnie bezpieczne dla środowiska.
  • Decra? produkowana jest w Danii i Belgii pod nadzorem procedur ustanowionych w ramach Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem OHSAS 18001, zaaprobowanego przez Bureau Veritas Certification.
  • Akredytacja Secured by Design (Bezpieczny Projekt) - Wydawana przez Zrzeszenie Komendantów Policji UK w ramach inicjatywy ?Walka z przestępczością?. Przyznanie tego prestiżowego wyróżnienia oznacza, że produkt jest bezpieczny i chroni przed włamaniem oraz skutkami wandalizmu.


Producent dachówek Decra? od 30 lat. Decra? jest już na ponad 130 milionów metrów kwadratowych dachów w Europie, a liczbę tę stale zwiększają rodzime realizacje: w 2007 roku w Polsce przybyło 35 tysięcy metrów kwadratowych dachów pokrytych Decrą?.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
ALK SYSTEM instalacje elektryczne

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Bolesława Prusa 10 lok. 47

91-315 Łódź

łódzkie

Witam, Jesteśmy firmą elektroinstalacyjną działającą na rynku od…

DANII-DACH

Producenci / Importerzy

Adres Opis

PIEKNA 48A

97-200 TOMASZOW-MAZ

łódzkie

dekarstwo-blacharstwo=remonty budowlane,.

TRAP-POL S.C. SKRZYDLEWSCY

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Przemysłowa, 11

97-400 Bełchatów

łódzkie

PRODUCENT BLACH DACHOWYCH – O FIRMIE TRAP-POL Początki firmy…

Zobacz także