Zapytanie ofertowe

HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Kościuszki 173, 40-524 Katowice, śląskie

HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE Sp. z o.o.
Oceń firmę
4,04 / 23 głosów
Dodany 15.01.2009, 14:34
Oferta Opis

Narzędzia ręczne
Ręczne narzędzia do zgrzewania, są odpowiednie do każdego zastosowania, wraz z pasującymi akcesoriami. doskonale nadają się do zgrzewania pap dachowych, czy też wymagających spawania tworzyw termoplastycznych przy budowie maszyn.

Przykładowa oferta
TRIAC PID - lekkie narzędzie o wszechstronnym zastosowaniu, wyposażone w cyfrowy wskaźnik temperatury, do zgrzewania tworzyw termoplastycznych, podgrzewania, odkształcania, lutowania folii metalowych itd. W wersji do dysz nakładanych i wkręcanych, z chłodzoną osłonką oraz płynną regulacją temperatury do 600°C.

DIODE PID - poręczne narzędzie szczególnie nadające się do lutowania, rozdzielania i stapiania włókien lub tkanin, aktywowania lub rozpuszczania klejów. W wersji do dysz nakładanych i wkręcanych, z zabezpieczeniem grzałki, cyfrowym wskaźnikiem temperatury oraz płynną regulacją temperatury do 600°C. Eksploatacja wyłącznie z zewnętrznym źródłem powietrza (np. Minor).

HOT JET S - niezwykle lekka, kompaktowa zgrzewarka do bezstykowego lutowania i zgrzewania dokładnego co do milimetra. Elektronicznie regulowany przepływ powietrza, płynna regulacja temperatury. Dostępny również w wersji Hot Jet S digital.

MISTRAL - nowa, wydajna dmuchawa gorącego powietrza z bezszczotkowym silnikiem. Urządzenie przeznaczone jest zarówno do zabudowy, jak i do pracy ręcznej. Wbudowane zabezpieczenie grzałki, wysoka temperatura -650°C, oraz duży przepływ powietrza stanowią wyróżniki tego narzędzia. W szczególności preferowane przez dekarzy, w zakresie techniki pojazdów oraz podczas prac elektronicznych.

Automaty zgrzewające
Podczas układania i zgrzewania pap dachowych wymagana jest pierwszorzędna jakość. Zgrzewarki przeznaczone są do PVC-P, TPO, ECB, EPDM,CSPE oraz pap elastomerowo-bitumicznych. Leister oferuje różnorodne systemy: automaty zgrzewające na gorące powietrze oraz z klinem grzewczym, jak również półautomatyczną zgrzewarkę Triac Driver. Nowy Bitumat jest alternatywą do niebezpiecznych palników propanowych. Bogaty asortyment akcesoriów zaspokaja wszystkie wymagania.

VARIMAT V - klasyczne urządzenie do zgrzewania pap dachowych, dostępny dla spoin o szerokości 20/40mm (standardowo ) oraz 80/100/120mm (na zamówienie). Wyposażony w ciągłą regulację temperatury, regulację przepływu powietrza, czujnik najazdu i prowadnicę, zabezpieczenie grzałki, wahadłowy wałek dociskowy. Najważniejsze parametry, np. przepływ powietrza, prędkość, zgrzana długość, roboczogodziny itd. wyświetlane są cyfrowo.

BITUMAT - bezpłomieniowy automat, zgrzewa z dużą prędkością zmodyfikowane polimerami papy bitumiczne (SBB, APP). Łatwy w obsłudze, zapewnia jednorodny zgrzew. Szczególnie praktyczny jest zintegrowany zgarniak bitumu. Posiada płynne nastawianie temperatury roboczej i prędkości zgrzewania. Rolkę na pędową można do czyszczenia wymienić.

TRIAC DRIVE - półautomatyczna zgrzewarka składana z pojedynczych modułów. Zestaw zawiera napęd łączony ze: zgrzewarką ręczną Triac PID/S, wspornikiem, wałkiem dociskowym, dyszą do zakładek oraz uchwytem. Wszystkie elementy można dobrać w zależności od zastosowania. Dotychczasowy Triac S/PID do dysz natykanych może być zintegrowany ze złączem wtykowym. Urządzenie zgrzewa zarówno na płaskich, jak i pofałdowanych podłożach i miejsc gdzie jest trudny dostęp np. przy świetlikach lub krawędziach dachu. Kompletna wersja z: napędem, wspornikiem podwójnym, wałkiem dociskowym 40mm, dyszą do zakładek 30mm, uchwytem prowadzącym dwuczęściowym oraz Triac PID lub Triac S z wtyczką z ze stykiem ochronnym.

Extrudery
Rosnące wymagania stawiane przed wytłaczarkami oraz coraz szersze zastosowanie tworzyw w budowie maszyn i budownictwie podziemnym stanowiły dla firmy Leister podstawę do opracownia osobnej serii ręcznych wytłaczarek termicznych. Wytłaczarki te odznaczają się wysoką żywotnością oraz zwartą konstrukcją. Nie wymagają żadnych dodatkowych urządzeń np. sprężarek lub zasilaczy. Wszystkie urządzenia wyposażone są w zabezpieczenie zimnego startu, obrotowy uchwyt dla ergonomicznej pracy, oraz proste prowadzeni edrutu. Dmuchawa znajduje się pod pistoletem zgrzewającym, przez co osiąga się optymalny wgląd w miejsce zgrzewania. Podczas bez problemu można regulować poszczególne parametry. Wszystkie modele (oprócz S4/EC4) wyposażone są standardowo w obrotowy but spawalniczy. Ponadto dostępny jest kompletny asortyment butów spawalniczych dla wszystkich powszechnie używanych kształtów spoin.

FUSION 2 - zwarty, wydajny zestaw, doskonale nadający się do prac przy konstrukcji rur, zbiorników oraz budowie maszyn. Dzięki obrotowemu (360°) butowi spawalniczemu, idealnie nadaje się do wykorzystania w najwęższych przestrzeniach.

WELDPLAST S4 - wygodna obsługa dzięki menu funkcyjnemu. Odznacza się efektywnością
i elastycznością przy stosowaniu w dziedzinach budowy przewodów rurowych, zbiorników oraz budownictwa podziemnego, jak również na wysypiskach. Silnik dmuchawy obydwu urządzeń jest bezszczotkowy i trwały.

Nagrzewnice powietrza
Klasyczne nagrzewnice powietrza Leister charakteryzują dziesięciolecia doświadczeń z stosowaniea nagrzewnic w procesach przemysłowych. Ciągły rozwój gwarantuje wysoką jakość produktów w długim okresie. Kompaktowe urządzenia montuje się przede wszystkim w maszynach i instalacjach produkcyjnych. Niemalże bezobsługowe, przeznaczone są do ciągłej pracy w temperaturze otoczenia do ok. 60°C.

LE MINI - niezwykle małe nagrzewnice do nagrzewania punktowego. Przeznaczone są przede wszystkim do termicznego nitowania blach/tworzyw oraz do wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych. LE Mini można w prosty sposób zamontować nawet w ograniczonej przestrzeni. W rurce grzałki znajduje się gwint drobnozwojowy - do dysz wykonanych specjalnie na potrzeby konkretnego zastosowania.

TYP 3000 - sprawdzone urządzenie z lub bez sterowania elektronicznego, do zabudowy w maszynach i instalacjach produkcyjnych, np. do sterylizacji, oczyszczania termicznego, skurczenia lub przyspieszania procesów chemicznych.

Dmuchawy
ROBUST - dmuchawa wysokociśnieniowa (sprężarka bocznokanałowa) o dużym przepływie powietrza i wysokim ciśnieniu statycznym do zasilania powietrzem 1 do 6 zgrzewarek ręcznych. (lub 1 szt Welding Pen)

AIR PACK - dmuchawa wysokociśnieniowa, idealna do zastosowań wymagających dużej wydajności i wysokich ciśnień. Bezproblemowo zapewnia dopływ powietrza do kilku nagrzewnic przy temperaturze otoczenia do 40°C.

SILENCE - ciche urządzenie z rodziny dmuchaw średniociśnieniowych Leister. W trybie jedno- i trójfazowym zapewnia niezawodną wydajność przy temperaturze otoczenia do 60°C.

ASO - dmuchawa średniociśnieniowa o zdumiewająco dużym przepływie powietrza. Zapewnia kilku nagrzewnicom dużą ilość powietrza przy temperaturze otoczenia do 60°C.

KOMPLETNA OFERTA NA STRONIE PRODUCENTA

Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem handlowym firmy LEISTER na Polskę w zakresie:

  • zgrzewarki na gorące powietrze,
  • nagrzewnice powietrza,
  • dmuchawy oraz dmuchawy gorącego powietrza,
  • zgrzewarki ręczne,
  • automaty zgrzewające i ręczne
  • wytłaczarki termiczne (extrudery).

Firma została założona w 1977 roku w Niemczech i rozwinęła się do średniej firmy z szerokim zakresem działań. Punktem centralnym strategii i koncepcji firmy jest Klient.

Priorytetem jest zadowolenie Klienta, poprzez indywidualne rozwiązanie dla Jego problematyki, z zastosowaniem wysokowartościowych produktów. Dlatego oferujemy kompetentne doradztwo, serwis naprawczy, krótkie terminy dostaw, szkolenia i testy urządzeń do zastosowania dla materiałów Klienta.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
F.H.U. TARTAK STRZYBNICA

Producenci / Importerzy

Adres

Armii krajowej 28

42-609 Tarnowskie góry

śląskie

OLMEX

Producenci / Importerzy

Adres

Włosieńska 80

32-608 Osiek

śląskie

DEKA Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres

Żywiecka 153

43-300 Bielsko-biała

śląskie

Zobacz także