Kominy MK Gdynia

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Sopocka 2A, 81-580 Gdynia, pomorskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 02.01.2019, 12:59
Opis
MK Oddział Gdynia został otwarty w 1996 roku, trzy lata po powstaniu MK Żary. Otwarcie trójmiejskiego punktu było odpowiedzią na zapotrzebowanie rozwijającego się rynku systemów kominowych. Co raz więcej osób chciało zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich rodzin i zmodernizować swoje przewody kominowe, zabezpieczając je wkładami ze stali nierdzewnej. W latach 90 było to rozwiązaniem bardzo niszowym ze względu na brak odpowiedniego produktu na rynku, a także znikomą ilość wykwalifikowanych specjalistów. Od samego początku misją naszej firmy było dostarczanie produktów najwyższej jakości od polskiego, wiodącego producenta MK Żary.

Obecnie nasze powierzchnie magazynowe zajmują produkty, które są najczęściej wykorzystywane przez naszych odbiorców – elementy kominów do kotłów na paliwa stałe oraz paliwa ciekłe. W ciągłej sprzedaży posiadamy elementy systemów kominowych potrzebnych do poprawnego montażu kominów o średnicach od fi 60 do fi 200. Pozostałe produkty, jak również te niestandardowe są dostępne na zamówienie. Staramy się aby satysfakcja naszych klientów była na maksymalnie wysokim poziomie, a co za tym idzie, przed realizacją wszystkich niestandardowych produktów, wykonywane są rysunki techniczne i dopiero na ich podstawie przystępujemy do realizacji zamówień.

W naszej ponad dwudziestoletniej historii MK Oddział Gdynia zrealizował także wiele dużych inwestycji przemysłowych, zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. W takich przypadkach to my zajmujemy się pomiarami oraz doborem odpowiednich elementów. Klient otrzymuje kosztorys, w którym są wyszczególnione wszystkie potrzebne elementy.

MK Oddział Gdynia cechuje się dbałością o szczegóły, co w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, sprawia, że klient nie musi martwić się o detale. Aby w odpowiedni sposób dobrać komin dostosowany do potrzeb klienta, wystarcza nam kilka podstawowych informacji.

W naszej ofercie znajdują się systemy kominowe pasujące do wszystkich typów pieców i kotłów - kominy jednościenne, dwuścienne, izolowane, powietrzno-spalinowe.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Borga Hale Sp.z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres

Rdestowa 41

81-577 Gdynia

pomorskie

Eco Energy Home Sp.J.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Osiedle Kopernika

83-200 Starogard Gdański

pomorskie

Wykonujemy ocieplenia pianą poliuretanową i jesteśmy w tym najlepsi.…

Premium Dach

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. Cechowa 6

84-240 Reda

pomorskie

W ofercie firmy Premium Dach znajdziecie Państwo systemy pokryć…

Zobacz także